Saten Boya
Devamı +

Saten Boya

Saten boya uygulama ve satış hizmeti

Epoksi Boya
Devamı +

Epoksi Boya

Epoksi boya uygulama ve epoksi ürünleri

İtalyan Boya
Devamı +

İtalyan Boya

İtalyan boya uygulamaları ve dekoratif boya

Tadilat, daha önce kullanılmış ve kullanım ömrünü tamamlamış ya da tamamlamaya yakın yapı ürünlerinin değiştirilmesidir. Dekorasyon ise, kişilerin ya da yapının durumuna göre estetik kazandırmaktır. Tadilat yaptırırken maliyet dekorasyona göre biraz daha ön plandadır.

Tadilat yaptırmak isterken önce ön keşif için bizimle görüşmeli ve yaklaşık maliyeti öğrenmelisiniz. Yaklaşık maliyet üzerine yaklaşık yüzde 25 -30 gibi bir rakam daha eklemeli ve tadilat gider bütçenizi ona göre oluşturmalısınız.Dekorasyon söz konusu ise işe beğeni ve zevk gireceği için fiyatları vermek doğru olmaz üst limit ile alt limit arasında ciddi farklar vardır. Alt limit tadilat limiti seviyesinde olup üst limit kişi isteklerinden dolayı değişkendir.

Kullanılacak malzemeler için ilk başta hazırlanan kaba tadilat listesini güncelleyerek ulaşabilirsiniz. Tadilat için çıkan listedeki kalemlerin fiyatlarını alırken malzeme özelliklerini de not edebilir böylece kaliteli malzemeyi uyguna almış olusunuz.Lütfen ücretsiz danışmanlık almaktan çekinmeyiniz.

Görüntüleme Sayısı 
BaşlıkYazarTıklamalar
Tadilat4252
TOP