İtalyan Boya Modelleri

İtalyan boya modelleri hakkında çok geniş bilgiye sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz. Son yıllarda çok hızlı yükselişe geçen İtalyan boya hakkında bilgi arayışı çok fazla. Bunun nedeni İtalyan boyanın son derece zevkli sonuçlar veriyor olması.

İtalyan boya modelleri ile ilgili olarak bilmeniz gereken bir şey varsa işçiliğinin zor olması ile birlikte iyi iş çıkartma konusu insanları endişeye düşürmekte. Bu yüzden Netboya olarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Son yıllarda oldukça popüler olan tasarımları duvar görünümünde efekt etkisi yaratarak mekana üç boyutlu bir etki katmaktadır. Özellikle, lüks semtlerde oldukça popüler olan bu boyama tekniği ülkemiz de oldukça az usta tarafından yapılmakta. Bu yüzden elimizdeki tecrübeli ustalardan fikir almalısınız. Ama, yakın zamanda bırakın ev dekorasyonunuz cafe ve eğlence yerlerinde görebileceğiniz bu tasarımlar oldukça güzel. Dilerseniz, bu dizaynları renkleri ve desenleri birlikte gelin inceleyelim.

Muhteşem renk ve deseni ile duvar kağıdı etkisine ne dersiniz?

Görsel etki olarak bu tarzın özellikle Etiler Nişan taşı gibi lüks mekanlarda en çok tercih edilen dizaynlar olduğunu biliyor muydunuz.

Eski Yeşil

Farklı renk tonu ile muhteşem bir uyumu yakalayabilirsiniz. Rustik mekanlar için oldukça iyi bir seçim.

Sakin Pembe

Renk ve desen uyumu harika, favori renkler arasında..

Kırmızı

Kırmızı tonlarında hep koyu ağırlıklı ama bu ton sevenler için odukca güzel.

Oda Dizayn İtalyan

Kırmızıdan turuncu renk dizayna geçiş yapıyoruz. Özellikle çocuk odası için tercih edilen bu renk oturma odası dekorasyonunda oldukça iddealı.

Ağaç yüzey duvar boya dizayn

Ağaç desenini andıran ve klasik mekanlarınıza farklı bir görsellik katabileceğiniz farklı bir desen..

Lüks duvar deseni

Tablo görünümünde, farklı bir desen arayanlar için tasarlanmış olmalı.

İtalyan boya gri renk

Duvar renk seçiminiz gri tonları ise aksesuar ve mobilyalarınız daha canlı renklerde seçmenizi öneririm.

İki renk aynı anda italyan boya

Son olarak şu günlerde oldukça moda olan çift renk duvar boyama ile yeni trend dekorasyona ayak uydurabilirsiniz.

Krem duvar deseni

Marshall Dekoratif Boya

Evlerimiz günümüzün en az 10-12 saatini geçirdiğimiz mekânlardır. Bu şekilde düşününce hayatımızın yarısı evlerde geçiyor. Bu sebeple evlerin tasarımı, görünümü ve kullanımı bir hayli önemli. Her dönemde insanların beklentileri ve zevkleri farklı bir hal alıyor. Eski çağlardan bu yana renklerin önemi araştırılmıştır. Her kültür renklere farklı anlamlar vermiştir. Marshall dekoratif boya renkler ile ilgili bire gerçek varsa o da renklerin doğru kullanıldığında üretkenliği artırdığı, dinlenmeye yardımcı olduğu vb. birçok psikolojik yararının olduğu testlerle kanıtlanmıştır.

İç ve dış mekânlarda kullanılan renklerin mekânların ergonomik ve seviyeli olmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bu gibi araştırmalar göz önüne alındığında günümünüz çoğunu geçirdiğimiz evlerimizin boyanması temizlik, hijyenik gibi faktörlerin yanı sıra insanın ruh sağlığı üzerindeki etkilerini de görüyoruz. Evimizi boyayacağımız rengi seçtikten sonra eğer boyama işlemini kendiniz yapacaksanız. Katalogdaki rengi uygulamak için doğru ekipmanlara da sahip olmanız gerekmektedir. Tabi bunların başında kaliteli bir boya seçimi ilk sıradadır. Kaliteli boyanın birden çok kriteri vardır.

Kolay temizlenebilir oluşu, leke ve toz tutmaması, güneş ışıklarını geçirgenlik oranı ve sağlığa zararlı kimyasalları bünyesinde barındırmıyor olması bunlardan birkaçı. Marshall dekoratif boya içerdiği kimyasallar ile hem uygulanışı kolay hem de uzun ömürlü bir boya markasıdır. Tercihini dekoratif boyalardan yapmak isteyenler Marshall’ın dekoratif serisinde yüzlerce desen içinden kendine uygun olanı seçebilir.

Marshall Dekoratif Boya Fiyatları

Dekoratif boyalar genelde büyük alana sahip iç mekânlara uygulanır. Küçük mekânlarda alanı daha da küçük göstererek kötü bir görüntü sergiler. Marshall dekoratif boya fiyatları odalarınıza seçeceğiniz renkler akşam eve geldiğinizde işin yorgunluğunu atabileceğiniz, çocuklarınız okuldan gelip evde zaman geçirirken rahatlatıcı ve huzur verici olmalı.

Bu senenin moda renkleri kum beji gibi bej renginin açık tonları, mavi rengin açık tonları ve pudra pembesi. Kendi zevkinize uygun tasarlayacağınız mekânları daha kaliteli göze hoş gelen şekilde dekore edebilirsiniz. Eğer büyük bir salona sahipseniz açık gri tonları ile salonunuza karakteristik bir hava katabilirsiniz. Seçeceğiniz renkler sadece göze değil her duyuya hitap etmeli. Ancak o şekilde evinizin dekorasyonundan maksimum verim alabilirsiniz.

Dyo Dekoratif Boya

Yaşam alanlarınızı dizayn ederken ana materyallerden biri olan boyayı yaparken ve renklerini seçerken dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar var. Bu noktalar kimi zaman çok önemli gibi durmasa da uzun vadede birtakım sorunlar yaşatabilir. Boya seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta boyanın kalitesi ve içerdiği kimyasal ürünlerdir. Bunu yapmanın kolay yolu Dyo dekoratif boya tercih etmek olacaktır. Seçilen boyanın içindeki kimyasalların insan sağlığını tehdit etmeyen maddeler olmasına özem göstermek gerekir. Aksi takdirde bu tip boyalar uygulama sırasında ve sonrasında sağlık problemlerine yol açabilir.

Boya işlemini kendiniz yapacaksanız boyama işleminde kullanılacak ürünlerin kaliteli ve sağlam olması önem arz eder. Eğer dekoratif boya çeşitlerini uygulayacaksanız Dyo dekoratif boya sektörün en kaliteli ürünlerinden bir olarak tercih edilebilir. Dekoratif boyalarda renk seçimleri yapılırken test amaçlı bir duvarın bir kenarına uygulanmalıdır. Dekoratif boya desenli bir boya türü olduğundan iç mekân için hatalı renk seçimleri kötü sonuçlar doğurabilir. İç mekânda doğru konforu yakalamak için doğru planlama yapılmalıdır.

Dyo Dekoratif Boya Özellikleri

Ortamda kaliteli ve özgün bir alan oluşturmak için seçimler kendi önceliklerinize uygun olmalı. Aksi takdirde en çok satılan renkleri tercih ederek içinde mutlu olmadığınız alanlarda tıkılıp kalabilirsiniz. Evlerin iç dizaynı o evde yaşayan kişinin iç huzurunu yansıtır. Bu nedenle boya seçimi konusunda kişilerin özen göstermesi önemlidir. Dyo dekoratif boya özellikleri ve fiyatları uygun olup uygulanacak olan iç mekânın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Gün içinde sürekli gördüğümüz ama çoğu kez fark etmediğimiz duvarlar evlerin iç tasarımlarının tamamlanıp bir bütün oluşturulmasına yardımcı olur.

Duvar boyaları planlanmadan rastgele yapılmış bir odaya ne kadar şık eşyalarla dekore ederseniz edin tam anlamıyla şık bir görüntü yakalayamazsınız. Kaliteli eşya ile uyumlu seçtiğiniz duvar boyaları uygulama kısmında da profesyonel olmalı. Amatör ellerden çıka boyama uygulamaları boyanın ömrünü azaltacağı gibi dalgalanma gibi hatalar sebebi ile şık bir görünüm elde edilemez. Boyama işlemi özen ister. Detaylara ne kadar çok dikkat edilirse o kadar mükemmel bir sonuca ulaşılır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...