Duvar Resimleri

Duvar Resimleri

Müşterimiz bizi ilk aradığında keşif yapan Hasan usta biraz gönülsüz dönmüştü.Sebebi ise duvarlara resim istenmesiydi.Ve Müşterimiz henüz karar vermemişti.Hasan usta yıllanmış tecrübeyi malesef resim konusunda kullanamıştı.Çünkü Ressamlık gerektiren bir iş boya dekorasyon alanına girmiyor aksine duvar resim boyama veya adını siz koyun duvar resimleri alanına giriyordu.Müşterimizin kurguladığı tasarımı seminer salonuna yansıtmamız gerekiyordu.Başlangıcda boya fiyatı vermiştik.Ressamımızla yaptığımız görüşme verdiğimiz fiyatı malesef altüst etmişti.
Müşterimizin anlayışlı ve sanatkarı anlayan tavırları bizi çok rahatlatmıştı.
Ressamla yaptığımız keşif sonrası işe başlama zamanımızda belli olmuştu. Müşterimiz kurguladığı tasarımı anlatıyor bizler dinliyorduk.
Umuyorudum ki ortaya harika bir iş çıkacaktı. Bu yüzden tavanda ve duvarlarda gerekli hazırlığı yaptık,Duvarlardaki çivi yerleri gibi alanları ortadan kaldırdık.

İlgili şeyleri icra edip mekanı Ressama bıraktık.
Salih bey gereken özveriyi gösterdi.Videodaki ve resimlerdeki gördüğünüz iş ortaya çıktı.
Farklı tasarım isteyen insanlar şablon değilde ressamın elinden anlık veri diye tanımlayabileceğimiz bir uygulama ile Müşterimize özgürlük tanıdık.
Ve ortaya harika işler çıktı.
Burdan Müşterimizin anlayışna gösterdiği hoş görüye hayran kaldığımızıda belirtmek isterim.Özellikle Lale hanım gibi bir çalışanı olduğu içinde oldukça şanslı. Duvar resimleri boyama gibi konuları işlemek isterken konu dağıldı.
Duvar resimleri ile ilgili olarak resimler ve kısa videomuz zaten gerekli açıklamayı yapıyor.Şayet sizde farklı bir tasarım
arzularsanız lütfen iletişme geçmekten,fiyat almaktan çekinmeyin..Saygılar

Bizden Fiyat Alın Keşif ve Danışmanlık!Ücretsizdir.

Fetihtepe Mh. Sivas Sk. N:33 ((Sivas Parkı Yanı) Okmeydanı) İstanbul Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

0212 534 75 49 - 0533 763 77 07 - 0542 216 45 08

Resimlere burdan bakabilirsiniz. Daha fazla duvar resmi için Duvar Resimleri Galerimize geçin

           
  

 


    TOP