SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Metrekare Fiyatı

Epoksi Boya Fiyatları

Endüstriyel alanlarda yoğun olarak kullanılan bir boya türü olan epoksi boya, son zamanlarda boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte kişisel alanlarda da kullanılmaya başlandı. Eski yapılardaki çatlak ve oyuklar yapıyı tehlikeye sokar ve acilen düzeltilmesi gerekmektedir. Epoksi boya kimyasal reçine yapısı ile bu çatlaklara doldurulduğunda yapının mukavemetini artırır ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 15 yıla kadar ömrü bulunan epoksi boya, normal boyalardan çok daha gelişkin bir boya türü olduğu için uygulama aşamaları da aynı oranda zor olmaktadır. Bu sebeple profesyonel kişiler tarafından dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Netboya bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibimiz tüm detayları büyük bir titizlikle işleyerek epoksi kaplama hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirirler. Epoksi metrekare fiyatı epoksi boyanın uygulanacağı mekana göre değişeceği için güncel fiyat bilgisini şubemizden alabilirsiniz. Şubemize ulaşmak için gereken tüm bilgiler web sitemizin iletişim kısmında bulunmaktadır.

Epoksi Boya Kaplama

Epoksi Metrekare Fiyatı

Epoksi boya, her ortama uygulanabilir ancak uygulanacağı ortama birkaç önemli test işlemi yapılmalıdır. Bunlardan en önemlisi olan zemin kontrol testi, epoksi boyanın zeminle uyumluluğunu ölçen bir testtir. Bu test sayesinde zemin epoksi boya ile tamamen kaynaşır ve yerinden kalkma veya kabarma gibi gereksiz sorunlar ile karşılaşmazsınız. Bu testleri gerçekleştirmeyen firmalardan uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır. Her türlü darbeyi emen epoksi boya, üretim tesislerinde bu özelliği sebebiyle oldukça büyük bir talep görmektedir. Ağır tonajlı makinelerin taşınması sırasında oluşturduğu hasarlara normal boyalar dayanamaz ve aşınır. Ancak epoksi boyanın normal boyalara göre çok daha kalın yapısı her türlü darbeye dayanır ve zeminin zarar görmesine tamamen engel olur.

Temizlenmesi çok kolay olan epoksi boya aynı zamanda toz tutmayan bir yapıya sahiptir. Restoranlar gibi yerlerin sürekli kirlendiği ortamlarda temizliği son derece kolaylaştırmaktadır. Bu sayede hem temizlik işçileri fazla efor sarf etmez hem de temizlik masraflarınızda büyük bir azalma görürsünüz. Aynı zamanda oldukça hijyenik bir boya türü olan epoksi boya, hastane ve yemekhane gibi ortamlarda kullanılması tercih edilmektedir. Epoksi boyanın bir diğer özelliği ise dekoratif amaçlara hizmet etmesidir. 3 boyutlu tasarımlar oluşturulabilen epoksi boya ile modern görüntüler oluşturmanız mümkündür. Müstakil evlerde de kullanılabilen bu özelliği genelde müze ve sergi salonlarında kullanılmaktadır. Her renk ve tasarımda uygulayabildiğimiz epoksi boyayı tek seferde ve dersiz olarak uygulamaktayız.

Netboyanın epoksi zemin kaplama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP