SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Astar Boya

Epoksi Astar Uygulamaları

Ev tipi boyalar, üretim tesisleri gibi zeminin yoğun darbelere maruz kaldığı ortamlarda dayanamayarak aşınırlar ve hiç hoş olmayan bir görüntü oluşur. Bu aşınmalarla birlikte zemin de hasar görerek sizlere gereksiz tamir masrafları çıkartır. Bu nedenle bu tür ortamlarda kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya türünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Epoksi boya, kalın bir yapıya sahip olmasıyla birlikte her türlü darbeye dayanıklı bir boya türüdür. Profesyonel kişiler tarafından uygun ekipmanlarla gerçekleştirilmesi gereken epoksi boya, normal boyalar kadar kolay bir şekilde uygulanamaz. 5 ila 15 yıl arasında ömrü bulunan epoksi boya uygulama ve satışını dünya standartlarının üzerindeki altyapısı ile gerçekleştiren Netboya, sizlere piyasanın en uygun fiyatları ile hizmetlerini sunmaktadır. Epoksi astar boya uygulamalarımız, uygulanacağı ortama tek seferde ve dersiz olarak uygulanabilmektedir.

Epoksi Astar Kaplama

Epoksi Astar Boya

Uygulama öncesi gerçekleştirilecek olan zemin kontrol testleri, boyadan tam verim alınması açısından çok önemlidir. Bu testlerin kapsamında epoksi boyanın, zemin ile ne kadar uyumlu olduğu test edilerek uyumluluğu artırıcı çalışmalar yapılır. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ile bu test işlemlerini profesyonel uygulama ekibiyle gerçekleştirmektedir. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde boyanın verimliliğinde büyük ölçüde bir düşüş gözlemlenir ve boya yerinden kalkarak beklenti dışı bir sonuç alınabilir. Boya teknolojisinin son zamanlarda büyük bir gelişme göstermesiyle birlikte epoksi boya, dekoratif amaçla da kullanılmaya başlandı. Müze, sergi salonları ve yaşadığınız ortamda bile epoksi boyayı kullanmamız mümkün hale gelmiştir. 3 boyutlu tasarımlar ile baş döndürücü tasarımlar oluşturularak misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

Epoksi boyanın çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de temizlenmesinin çok kolay olmasıdır. Restoran gibi ortamlarda sürekli yere sıvı maddeler döküldüğü için normal boyalar aşınır ve zemin zarar görür. Epoksi boya, hiçbir sıvıyı emmeyerek zemini korur ve kesinlikle aşınmaz. Kimyasal sıvıların bile aşındıramadığı epoksi boya, sizlere kusursuz bir zemin kaplama hizmeti sunar. Bakteri ve mikrop barındırmaması sebebiyle hastane ve okul gibi ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. Spor salonlarında da yoğun olarak kullanılan epoksi boya, toz ve ter gibi maddeleri emmeyeceği için hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Epoksi boyanın kullanıldığı ortamlarda insan sağlığının pozitif yönde etkilendiğine şahit olacaksınız.

Epoksi astar boya uygulamalarımız hakkında bilgi almak için Netboya şubemizi hiç vakit kaybetmeden arayarak iletişime geçiniz. Şubemiz haftanın her günü açık olmakla birlikte, sizleri misafir etmeye hazırdır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP