SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Boya Markaları

Epoksi Boya Nedir?

Epoksi boya, neredeyse her alanda uygulanabilen dayanıklı bir boya türüdür. Kimyasal reçine yapısı, epoksi boyanın yapıştırıcı özelliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Bu özelliği eski yapılarda bulunan çatlakları doldurmak için kullanılmaktadır. Bu çatlaklar epoksi boyayla doldurulduğu takdirde yapının daha fazla hasar alması engellenerek ömrü artırılmış olunur. 15 yıla kadar ömrü uzayabilen epoksi boya, normal boyalarla karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı bir boya türü olarak karşımıza çıkmakta. Mukavemetini zamanla kaybetmeyen epoksi boya, kesinlikle profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Normal kişiler tarafından gerçekleştirilmeye çalışıldığında boya kabararak hoş olmayan bir görüntü oluşturur. Netboya, profesyonel uygulama ekibiyle sizlere kusursuz bir epoksi kaplama hizmeti sunmaktadır. Epoksi boya markaları, fiyatlarımız ve uygulama detaylarımız için bizlere web sitemizde bulunan iletişim kısmındaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Epoksi Boya Fiyatları

Epoksi Boya Markaları

Zemin kaplama öncesi uygulanacak ortamın epoksi boya için hazırlanması gerekmektedir. Epoksi boya, normal boyaların aksine çok detaylı bir uygulama tekniğiyle gerçekleştirilmektedir. Uygulama öncesinde uygulanacak zemin kontrol testleri sayesinde epoksi boyanın verimliliği %100’e kadar artırılır. Bu testleri gerçekleştirmeyen amatör firmalar ile çalışmamanızı tavsiye ederiz. 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip olan epoksi boya, sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır. Dekoratif amaçla da kullanılabilen epoksi boya, 3 boyutlu tasarımlar gerçekleştirilebilen çok yönlü bir boya türüdür. Bu özelliği müze gibi alanlarda yoğun olarak kullanıldığı gibi müstakil evlerde de tercih edilmektedir.

Hijyenik bir boya türü olan epoksi boya toz tutmaz ve temizliği son derece kolaydır. Restoranlarda yere dökülen maddeler epoksi boyanın kimyasal reçine yapısı sayesinde kolaylıkla yüzeyden temizlenerek temizlik masraflarınızı azaltmanızı sağlar. Sıvı geçirmeyen özelliğe sahip olması, laboratuvar gibi tehlikeli sıvılarla gerçekleştirilen işlemlerde yere sıvı dökülebildiği için çok verimli olmaktadır. Zemin bu tehlikeli sıvılardan zarar görmediği gibi epoksi boya da hiçbir şekilde aşınmaz. Hastane gibi hijyenin çok kritik bir öneme sahip olduğu ortamlarda, bakteri ve mikrop barındırmayan epoksi boya ile büyük bir verim alabilirsiniz. Aynı şekilde yemekhane ve okullarda da kullanıldığı takdirde insan sağlığını pozitif yönde etkilediğini göreceksiniz. Tek seferde dersiz olarak uygulanabilen epoksi boyayı her renk ve tasarımda kolaylıkla uygulama imkanımız bulunmaktadır.

Siz de işletmenize epoksi boya uygulatmak istiyorsanız epoksi boya fiyatları ve uygulama detaylarını öğrenebilmek için hiç vakit kaybetmeden Netboya şubemiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Şubemize gelmeden önce telefon yolu ile şubemizi arayarak personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP