SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Isıya Dayanıklı Boya

Isıya Dayanıklı Epoksi Boya

Normal boyalar, büyük imalathanelerdeki yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayarak aşınırlar ve çok kötü bir görüntü oluşur. Ağır tonajlı makineler zemine büyük bir baskı uygular ve zemin buna dayanamayarak hasar alır. Bu soruna çözüm olarak üretilen epoksi boya, her türlü darbeye karşı direnç gösterir ve kesinlikle aşınmaz. Basıncın zemine ulaşmasını engelleyerek tüm darbeyi absorbe eder ve böylelikle uygulandığı zemini %100’e kadar korumaktadır. Aynı zamanda ısıya dayanıklı boya türleri arasında bulunan epoksi boya, her ısıda büyük bir dayanım göstermektedir. Bu nedenle, yoğun olarak tercih edilen epoksi boya, sadece sanayi alanlarında değil aklınıza gelebilecek neredeyse her alanda kullanılabilmektedir. Dekoratif amaçla müstakil evlerden müzelere kadar geniş bir kullanım alanı çeşitliliğine sahip olan epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir. Bu kadar gelişmiş bir boyanın uygulama aşamaları doğal olarak çok aşamalı olmakla beraber oldukça zordur. Bu nedenle, kesinlikle profesyonel uygulama ekibi tarafından gerçekleştirilmelidir. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip bir firma olarak sizlere epoksi boya uygulama ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Isıya Dayanıklı Epoksi Kaplama

Isıya Dayanıklı Boya

Uygulama öncesi gerçekleştirilecek zemin kontrol testleri, epoksi boyanın uzun vadede verimli bir şekilde kullanılması için büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle Netboya, uygulama öncesinde tüm gerekli testleri gerçekleştirerek uygulanan epoksi kaplamanın tam verimlilikte olmasını sağlamaktadır. Normal kişiler tarafından uygulanmaya çalışıldığında epoksi boya kabarır ve hiç hoş olmayan bir görüntüyle sizleri karşı karşıya bırakır. Netboya gibi bu işe yıllarını vermiş firmalar ile çalışmanız kusursuz bir sonuç almanızı sağlar. Piyasanın en uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerine epoksi kaplama hizmetlerini sunan Netboya, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Kullanım ömrü, birkaç faktöre bağlı olmakla beraber 15 yıla kadar uzamaktadır. Reçine yapısı, epoksi boyanın zamanla mukavemetini kaybetmemesini sağlar. Hijyenin çok önemli bir faktör olduğu hastane gibi ortamlar, epoksi boyanın adeta şart olduğu ortamlardır. Çünkü epoksi boya, üzerinde bakteri oluşumuna izin vermeyen hijyenik bir boya türüdür. Laboratuvar ortamlarında dökülen kimyasal sıvılar normal boyaları aşındırarak zeminin de zarar görmesine sebep olurlar. Epoksi boyayı hiçbir sıvı aşındıramaz ve epoksi boya bu sıvıların zemine geçmesine kesinlikle izin vermez. Uygulama öncesi gerçekleştirilen zemin kontrol testleri, epoksi boyanın daha verimli bir şekilde uygulanması için çok önemli olduğu için Netboya olarak bu testleri gerçekleştirmeyen firmalardan kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz.

Web sitemizin iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak haftanın her günü bizlere ulaşarak epoksi boya fiyatları ve uygulamalarımız hakkındaki detaylı bilgileri personelimizden anında öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP