SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Eve

Epoksi Zemin Uygulamaları

Uzun yıllar mukavemetini kaybetmeyen epoksi boya, son zamanlarda boya teknolojisinin gelişmesiyle beraber ortaya çıkan dayanımı yüksek bir boya türüdür. Kimyasal reçine yapısı, epoksi boyanın en çok tercih edilen boya türlerinden biri olmasını sağlamıştır. Kalınlığı normal boyalara göre çok daha fazla olduğu için dış darbelere karşı büyük bir direnç göstererek hiçbir şekilde aşınmaz. Normal boyalar, ağır tonajlı makinelerin çalışması sırasında zemine yaptıkları basınç nedeniyle kolaylıkla aşınarak zemini koruyamaz. Epoksi boya, zemini koruyarak sizlerin gereksiz tamir masraflarına girmemenizi sağlar. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir dünya standartlarının üzerindeki altyapısı ile sizlere kaliteli epoksi kaplama hizmetlerini sunmaktadır. Epoksi zemin kaplama ev gibi kişisel ortamlarda kolaylıkla uygulanabilmektedir. İstediğiniz renk ve tasarımda uygulanabildiği için sizlere neredeyse sınırsız seçenek sunmaktayız.

Epoksi Kaplama Malzemeleri

Epoksi Zemin Kaplama Eve

Epoksi boya, gelişmiş bir boya türü olduğundan uygulama aşamaları karmaşıktır ve normal insanlar tarafından uygulanması imkansıza yakındır. Boyanın yerinden kalkarak verimsiz bir sonuç almamanız için Netboya gibi bu işe yıllarını vermiş bir firmayla çalışmanız en doğrusu olacaktır. Netboya bünyesinde bulunan profesyonel uygulama ekibi, uygulamadan 1-2 gün önce gelerek gerekli test işlemlerini gerçekleştirir. Bu testler neticesinde gerekli çalışmalar yapılır ve uygulama işlemi başlatılır. Epoksi boya, yapışkan bir özelliğe sahip olduğu için çatlak ve oyukları doldurarak daha fazla açılmasını engelleyebilecek kabiliyete sahiptir. Böylelikle mukavemeti büyük oranda artırdığı için eski yapılarda sıkça kullanılmaktadır. Uygulanacak ortamın büyüklüğü fark etmeden tek seferde dersiz olarak uygulanabilmektedir.

Epoksi boya, 3 boyutlu olarak zemin kaplama uygulamaları için de kullanılabilen çok fonksiyonlu bir boya türüdür. Birçok insanın ziyaret ettiği müze veya sergi gibi ortamlarda epoksi boyanın kullanım çokluğuna şahit olabilirsiniz. İnsan sağlığını da olumlu yönde etkileyen epoksi boya, bakteri ve türevlerini üzerinde bulundurmaz ve üretimini engeller. Hastaneler ve yemekhanelerde bu özelliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. 5 ila 15 yıla kadar ömrü bulunan epoksi boya, aynı zamanda sıvı geçirmezlik özelliğine sahiptir. Laboratuvar ve restoranlarda yere dökülen sıvılar normal boyaları aşındırır ve zeminin hasar almasına sebep olur. Epoksi boya, hiçbir sıvıyı emmez ve zeminin bu zararlı sıvılardan etkilenmemesini sağlar. Kimyasal maddelerin de aşındıramadığı epoksi boya, uygulandığı yapıyı her yönden koruyarak kusursuz bir zemin kaplama hizmeti sağlar.

Epoksi zemin kaplama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere kolaylıkla ulaşarak sektörün en uygun fiyatlı ve en kaliteli epoksi boya uygulama hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP