SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Desenli Boya

Desenli Epoksi Boya

Boya teknolojisinin son dönemlerde büyük bir ilerleme kaydetmesiyle beraber ortaya çıkan epoksi boya, uzun ömrü ve dayanıklı yapısının sağladığı avantajlar nedeniyle en çok tercih edilen boya türü haline gelmiştir. Kimyasal reçine yapısı ve yapışkan özelliği, her türlü zemine sıkıca tutunmasını sağlamaktadır. Epoksi boya uygulaması hastane, sanayi alanları, laboratuvar ve hatta müstakil evlerde bile gerçekleştirilebilir. Dekoratif amaçla da her türlü ortamda kullanılabilen epoksi boya, müzelerde ve kişisel yaşam alanlarında da kullanılabilmektedir. Desenli boya türü olan epoksi boya ile 3 boyutlu tasarımlar yaptırarak ortamın havasını capcanlı bir hale getirebilirsiniz. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir, epoksi boya uygulama ve satış hizmetlerini dünya standartlarının üzerindeki hizmet kalitesi ile sizlere sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı bir prensip haline getiren Netboya, piyasanın en uygun fiyatları ile sizlere kusursuz bir epoksi boya uygulama hizmeti sağlamaktadır.

Desenli Epoksi Kaplama

Desenli Boya

Epoksi boya, normal kişiler tarafından uygulanamayacak kadar kompleks uygulama aşamalarına sahip bir boya türüdür. Bu nedenle bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından uygulanma işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde boyadan istediğiniz verimi alamazsınız ve yerinden kalkarak çok kötü bir görüntü oluşturur. Böyle hoş olmayan sonuçlara ulaşmamak için Netboya tarafından gerçekleştirilen zemin kontrol testleri, tüm riskleri sıfıra indirgeyerek sizlere eksiksiz bir epoksi boya uygulama hizmeti sağlanmış olunur. Bu testler kapsamında boyanın ortamla uygunluğu ölçülür ve uygunluk seviyesi eğer yeterli değilse buna uygun çalışmalar yapılarak uygunluk gerekli seviyeye getirilir. Özellikle üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılan epoksi boya, ağır tonajlı iş makinelerinin taşınmasında veya çalışmasında zemine yapılan büyük baskıyı tamamen emerek zeminin hasar görmesine izin vermez. Bu durumlarda kolaylıkla aşınarak zemini koruyamayan normal boyalarla karşılaştırıldığında çok daha üstün özelliklere sahiptir.

Epoksi boyayı diğer boyalardan üstün yapan bir özelliği de bakteri üretimini %100’e kadar engellemesidir. Böylelikle, hijyen şartlarının üst seviyede olması gereken ortamlarda epoksi boyayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hastane, yemekhane, restoran ve laboratuvar gibi ortamlarda, bu özelliği sayesinde son derece verimli olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Yere kimyasal madde döküldüğünde hiçbir şekilde aşınmayan epoksi boya, aynı zamanda zeminin de zarar görmesini engelleyerek sizleri gereksiz tamir masraflarına sokmaz. Hiçbir sıvı ile etkileşime geçmediği için temizliği çok kolaydır, bu nedenle spor salonları ve restoranlarda kullanımı sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Desenli boya çeşitlerimiz ve bu boya çeşitlerimizin uygulama aşamaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizleri Netboya şubemizde bekliyor olacağız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP