SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Banyo Zemin Kaplama

Banyo Zemin Uygulamaları

Normal boyalar, dayanıklı bir yapıya sahip olmadıkları için üretim tesislerindeki ağır tonajlı makinelerin çalışması veya hareketi sırasında aşınarak kötü bir görüntü oluştururlar. Bu tür ortamlarda her türlü darbeyi emebilen bir boya türü olan epoksi boya ile zemin kaplama işlemi gerçekleştirilmelidir. Epoksi boya, üzerine gelen darbeleri kimyasal reçine yapısı sayesinde emer ve kesinlikle aşınmaz. Zeminin de bu darbeler sebebiyle hasar görmesini engelleyen epoksi boya, sizleri gereksiz masraflardan kurtararak kusursuz bir zemin kaplama hizmeti sunar. Kimyasal reçine yapısı, duvardaki çatlakları doldurmakla kalmaz, aynı zamanda bu çatlakları birbirine tutturarak daha fazla açılmasını engeller ve yapının ömrü artırılmış olunur. Epoksi boya, sadece sanayi bölgelerinde değil ev gibi kişisel ortamlarda da kullanılabilir. Salon veya banyo zemin kaplama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimizi Netboya şubemize davet ediyoruz.

Banyo Epoksi Kaplama

Banyo Zemin Kaplama

Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir epoksi boya uygulama hizmetlerini profesyonelce sizlere sağlamaktadır. Hem satış hem uygulama hizmeti veren Netboya, uygulama öncesi uygulanacak ortama gelerek zemin kontrol testlerini gerçekleştirir. Bu testlerin önemini uygulama sonrası aldığını büyük verimle anlayacaksınız. Uyumluluk testleri gerçekleştirilmediği takdirde boya kısa ömürlü olur ve istediğiniz verimi alamazsınız. Ucuz fiyat teklif ederek bu testleri gerçekleştirmeden direk uygulama aşamasına geçen amatör firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Epoksi boya kompleks bir boya türü olduğu için her ortamla uyumluluk sağlamamaktadır. Nem, sıcaklık, basınç ve daha birçok faktör uygulama öncesi hesaplanarak gerekli tetkik işlemleri yapılır. Böylelikle kusursuz bir epoksi zemin kaplama hizmeti sağlanmış olunur.

Kalınlığına ve uygulandığı ortama göre ömrü değişkenlik gösteren epoksi boya, 5 ila 15 yıl arasında bir ömre sahiptir. Bu süre boyunca mukavemetini hiçbir şekilde kaybetmez ve tam performanslı bir şekilde sizlere hizmet eder. Temizliği son derece kolaylaştıran reçine yapısı, epoksi boyanın restoran gibi işletmelerde bir numaralı tercih olmasını sağlamaktadır. Bakteri veya mikrop gibi insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi üzerinde barındırmayan epoksi boya, oldukça hijyenik bir yapıya sahiptir. Bu sebeple oyun parklarında veya spor salonlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Hastanelerdeki normal boyalar aşınarak yapısındaki kimyasal maddeleri dışa vururlar ve bu insan sağlığı için hiç iyi bir durum değildir. Epoksi boya, yapışkan yapısı ile uygulandığı zemini tamamen kavrayarak hiçbir şekilde aşınmamaktadır.

Günün her saati ulaşabileceğiniz Netboya şubemize gelerek, banyo zemin kaplama fiyatları ve uygulama aşamalarımız hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP