SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları

Poliüretan Zemin Uygulamaları

Epoksi boya, büyük imalathanelerde ve kimyasal üretim tesislerinde zemin birçok sebepten dolayı kolayca aşınabilmektedir. Zemine dökülen kimyasallar normal boyaları aşındırmakla kalmaz aynı zamanda zemine büyük hasarlar vererek sizleri gereksiz masraflara sokarlar. Bu nedenle bu ortamlarda epoksi boya, kullanımı çok önemli bir husustur. Epoksi boya, eski yapıların çatlaklarını doldurarak mukavemetlerini artırmakta da kullanılmaktadır. 15 yıla kadar uzun bir ömre sahip olmasının yanında zamanla mukavemetini kaybetmeyen epoksi boya, bu tür eski yapıların vazgeçilmezi olmaktadır. Poliüretan zemin kaplama her türlü zemine tek seferde dersiz olarak uygulanabilmektedir. Aynı zamanda, müstakil evlerde de uygulanabilen poliüretan zemin kaplama fiyatları için sizleri Netboya şubemize bekleriz.

Poliüretan Zemin Boyası

Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları

Netboya 10 yılı aşkın bir süredir, epoksi boya uygulama ve satış işlemlerini dünya standartlarının üzerinde bir kalite ile gerçekleştirmektedir. Poliüretan zemin kaplama hizmetleri, normal kişiler tarafından gerçekleştirilemeyen uzmanlık isteyen bir boya türüdür. Netboya, profesyonel uygulama ekibiyle bu işlemi büyük bir profesyonellikle gerçekleştirerek sizlere tam verimli bir epoksi boya hizmeti sunmaktadır. Uygulama öncesi gerçekleştirilecek olan zemin kontrol testleri, uygulamanın verimli olması açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle uygulama işleminden 2 gün öncesinde, profesyonel ekibimiz uygulama ortamına gelerek gerekli testleri gerçekleştirir ve ortamı epoksi boyaya uygun hale getirirler. Bu testler kapsamında ortamın nem, sıcaklık ve aldığı güneş ışığı miktarı gibi faktörler göz önünde bulundurularak bunlara özel hesaplamalar yapılmaktadır. Bu testleri gerçekleştirmeyen sözde profesyonel firmalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Bakteri veya mikrop üretimini %100’e kadar engelleyen epoksi boya, kimyasal reçine yapısı ile sizlere hijyenik bir ortam sağlar. Bu nedenle, yemekhane ve hastane gibi hijyenin hayati önem taşıdığı mekanlarda epoksi boyanın kullanımı adeta bir şart haline gelmiştir. Silinmesi çok kolay olan epoksi boya, restoran gibi zemini sürekli kirlenen mekanlarda temizlik işçilerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle temizlik masraflarınızda da azalma göreceğinizden şüpheniz olmasın. Sıvı emmeyen özelliği laboratuvarlarda kimyasal sıvı dökülmesine bile dayanıklı olduğu için hem epoksi boya aşınmaz hem de zeminin tamamen korunmasını sağlar. Dekoratif amaçla müzelerde harika tasarımlar uygulanarak kullanılabilen epoksi boyayı, her türlü kişisel ortamda kullanabilirsiniz. Son zamanlarda 3 boyutlu tasarımlar ile revaçta olan epoksi boya, sizlere göz kamaştırıcı tasarımlar yaratma fırsatı sunmaktadır.

Zemin kontrol testlerimiz ve poliüretan zemin kaplama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen değerli müşterilerimiz Netboya şubemizi günün her saati ziyaret ederek personellerimiz tarafından bilgilendirilebilirler.

Tümü
Epoksi Boya
TOP