SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Uygulamaları

Epoksi boya, kullanım alanı neredeyse sınırsız olan çok amaçlı bir boya türüdür. Dayanımı oldukça yüksek bir kauçuk zemin kaplama boyası olan epoksi boya hastanelerde, laboratuvarlarda ve üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Normal boyalara göre çok uzun ömürlü olması sayesinde bir çok avantaja sahiptir. Netboya, kauçuk zemin kaplama malzemelerinin uygulama ve satışını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşinin uzmanı olmayan kişiler tarafından uygulanmaya çalışıldığında kabarıp yerinden çıkması gibi hiç hoş olmayan durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle Netboya gibi boya sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan profesyonel firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Fiyat bilgisi ve uygulama detaylarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bir sonraki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kauçuk Epoksi Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama

Kimyasal reçine yapısının yanında epoksi boya, yapışkan bir boya türü olarak da karşımıza çıkıyor. Bu özelliği ile duvarlarda bulunan çatlak ve oyuklara doldurulduğunda bu çatlakları birbirine tutturarak yapının hasar almasını engellemektedir. Bu özelliği, özellikle eski yapılarda yoğun olarak kullanılarak yapının ömrünün artmasını sağlamaktadır. İstediğiniz ortamdaki zemine tek seferde ve dersiz olarak uygulanabilen epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir. Uygulama öncesi gerçekleştirilecek olan zemin kontrol testleri büyük bir önem arz etmektedir. Bu testler kapsamında zeminin boyayla uyumluluğu profesyonel uygulama ekibimiz tarafından tespit edilerek gerekli çalışmalar gerçekleştirilir. Bu testler gerçekleştirilmeden direk uygulama aşamasına geçildiğinde boya kısa vadeli olur ve istediğiniz verimi alamazsınız.

Kimyasal sıvılar dahil olmak üzere hiçbir sıvı ile etkileşime geçmeyen epoksi boya, bu özelliği sayesinde laboratuvar ve restoran gibi ortamlarda oldukça avantajlı olmaktadır. Sıvı geçirmemesi sayesinde temizliği çok kolay ve rahat olan epoksi boya, işletmenizin temizlik masraflarını azaltacaktır. Laboratuvarda kimyasal maddelerden dolayı oluşan zemin hasarlarını da tamamen engelleyecek olan epoksi boya sizleri gereksiz tamir masraflarından kurtarır. Hijyenin çok önemli olduğu hastane, yemekhane, spor salonu gibi ortamlarda epoksi boyanın kullanımı hayati önem taşımaktadır. Bakteri veya herhangi bir zararlı maddeyi üzerinde bulundurmadığı için insan sağlığını pozitif yönde etkileyici özelliklere sahiptir. Dekoratif amaçla da sınırsız sayıda tasarım oluşturulan bilen epoksi boya ile 3 boyutlu tasarımlar oluşturarak harika görüntüler ortaya çıkarmanız mümkün olmaktadır. 5 ila 15 yıl arasında ömrü bulunan epoksi boya, sizlere çok uzun yıllar mukavemetini kaybetmeyerek hizmet verecektir.

İşletmesine kauçuk zemin kaplama yaptırmak isteyen değerli müşterilerimiz, eğer fiyatlandırma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlarsa Netboya şubemizde haftanın her günü sizleri bekliyor olacağız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP