SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ofis Zemin Kaplama

Ofis Zemin Uygulamaları

Boya teknolojisi, üretim tesislerindeki normal boyaların ihtiyaçları sağlamaması nedeniyle son zamanlarda büyük bir gelişme göstererek epoksi boya ortaya çıkarıldı. Normal boyalara göre kalın bir yapıya sahip olmasının dışında kimyasal reçine yapısına sahip olması epoksi boyayı bu tür ortamlarda vazgeçilmez yapmaktadır. Üretim tesislerinde kullanılan ağır tonajlı makineler, normal boyaları aşındırarak zeminin de hasar görmesine sebep olurlar. Ancak epoksi boya, üzerine gelen darbeleri emmekle kalmayıp aynı zamanda zeminin hasar görmesini de engelleyerek sizlere kusursuz bir zemin kaplama hizmeti sağlar. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir epoksi boya kaplama hizmetlerini siz değerli müşterilerine üstün hizmet kalitesiyle beraber sağlamaktadır. Ofis zemin kaplama hizmetimiz profesyonel uygulama ekibimizle beraber büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Epoksi boya uygulamalarımız hakkında daha fazla detay veya fiyat bilgisi almak isterseniz web sitemizin iletişim kısmındaki bilgilerden personellerimize ulaşabilirsiniz.

Ofis Zemin Boyası

Ofis Zemin Kaplama

Epoksi boya, diğer boya türlerine göre daha farklı bir yapıya sahip olduğundan herkes tarafından uygulanamaz. Kesinlikle bu işi bilen, profesyonel kişiler tarafından uygulanması gerekir. Aksi takdirde boya içine toz kaçması veya kabarması gibi sorunlarla karşı karşıya kalırsınız ve boyanın ömrü çok kısa süreli olur. Nem ve sıcaklık dahil olmak üzere birçok faktör, boyanın yapısını etkilediği için bu faktörlerin uygulama öncesi uygulanacak ortama gidilerek test edilmesi gerekir. Bununla birlikte uygulama öncesi detaylı bir zemin kontrol testi yapılarak ortamın boyaya uygun olup olmadığı tespit edilir. Eğer ortam boyaya uygun değilse buna özel çalışmalar yapılarak ortam, epoksi boyaya uygun hale getirilir. Epoksi boya, özellikle eski yapılarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi, eski yapılarda zamanla çatlak ve oyukların oluşmasıyla birlikte yapının hasar görmeye başlamasıdır. Epoksi boya, bu çatlakları doldurur ve birbirine yapıştırarak yapının ömrünü büyük ölçüde artırır.

Hastane, yemekhane, restoran gibi ortamlarda bakteri veya mikrop gibi zararlı maddelerin kesinlikle bulunmaması gereken ortamlardır. Bu nedenle, kullanılacak boya türü de bu hijyen şartlarını sağlayabilecek seviyede olmalıdır. Epoksi boya, üzerinde hiçbir şekilde mikrop veya bakteri gibi insan sağlığını kötü etkileyen maddeleri barındırmaz. Bu özelliği ile son derece hijyenik bir yapıya sahip olan epoksi boya, bu tür işletmelerin ilk tercihi olmaktadır. Sıvı geçirmeyen özelliği ile birlikte laboratuvar ortamlarında dökülen kimyasal maddeler zemine zarar vermeyerek sizleri gereksiz masraflardan kurtarır.

Ofis zemin kaplama hizmetimiz veya diğer uygulamalarımız hakkında bilgi almak isterseniz sizleri Netboya şubemize davet ediyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP