SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Markaları

Epoksi Boya Uygulama

Normal boyalar üretim tesislerinde kullanılmaya kesinlikle uygun değildir. Bunun sebebi, yere asit gibi aşındırıcı bir madde döküldüğünde hem zemin zarar görür hem de boya aşınarak kötü bir görüntü oluşturur. Bu nedenle, bu tür ortamlarda epoksi boya gibi kimyasal reçine yapısına sahip boya türleri kullanılmalıdır. Epoksi boya, profesyonel kişiler tarafından uygulanması gereken gelişmiş bir boya türüdür. Normal kişiler tarafından gerçekleştirilmeye çalışıldığında boyanın içine toz kaçması veya boyanın kabararak yerinden kalkması son derece sıradan durumlardır. Bu durumdan kaçınmak için boya sektöründe 10 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan Netboya ile çalışmanızı sizlere tavsiye ederiz. 5 ila 15 yıl arasında ömrü bulunan epoksi boya, bu ömrü boyunca mukavemetini hiçbir şekilde kaybetmeyerek çok uzun yıllar dayanır. Netboya, epoksi markaları arasından en kalitelileri ile uygulama ve satış hizmetlerini sizlere sağlamaktadır. Fiyat bilgileri hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygulama aşamalarımızı öğrenmek için bir sonraki paragrafı okuyunuz.

Epoksi Kaplama Malzemeleri

Epoksi Markaları

Netboya şubemizde belirlediğimiz epoksi boya uygulama ve satış hizmetlerimizin fiyatlandırmasını web sitemizde bulunan fiyatlar bölümünden öğrenebilirsiniz. Profesyonel uygulama hizmetlerimizi piyasanın en uygun fiyatları ile sizlere sağlamayı amaçlamaktayız. Epoksi boya uygulama öncesi çok aşamalı zemin kontrol testleri gerçekleştirilmelidir. Netboya tarafından profesyonel uygulama ekibiyle gerçekleştirilen bu test işlemlerinde ortamın boyayla uyumluluğu çeşitli faktörler hesaplanarak tespit edilir. Bu testler gerçekleştirilmeden uygulama işlemine geçilmeye çalışılırsa boya tam verimli bir şekilde uygulanamaz ve boşa gider. Bu nedenle Netboya, epoksi boya uygulaması öncesinde uygulanacak ortama gelerek bu testleri gerçekleştirir. Bu testleri gerçekleştirmeyen firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Epoksi boya, neredeyse her ortamda kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir boya çeşididir. Hijyenik şartların çok önemli olduğu hastane gibi ortamlarda çokça tercih edilen epoksi boya, aynı zamanda yemekhane ve restoran ortamlarında da kullanılmaktadır. Restoranda yere dökülen maddeler, epoksi boyanın sıvı geçirmez özelliği ile çok kolay bir şekilde temizlenerek sizleri gereksiz temizlik masraflarından kurtarır. Sıvı geçirmezlik özelliği sadece sıradan sıvılar için değil her türlü kimyasal sıvı için de geçerlidir. Bu nedenle laboratuvarınızda hangi boya türünü kullanacağınıza karar veremediyseniz, epoksi boyayı seçmeniz en doğru hareket olacaktır. Kalın olması ve reçine yapısına sahip olmasıyla birlikte üzerine dökülen kimyasalları emmeyerek zeminin bu kimyasallardan etkilenmesini engeller.

Epoksi boya uygulamalarımız ve satış fiyatlarımız hakkındaki detaylı bilgileri öğrenmek isterseniz, Netboya şubemize günün her saatinde ulaşarak personellerimizden yaradım alabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP