SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Taban Boyası

Taban Kaplama Boyaları

Taban boyaları arasında en çok gelişim gösteren boya türü olan epoksi boya, son zamanlarda dekoratif amaçla da kullanılmaya başlandı. Kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya, çok dayanıklı bir boya türüdür ve her ortamda uygulanabilmektedir. Normal boya türlerine göre 10 kata kadar daha dayanıklı olmasıyla beraber genellikle zemin ve taban kaplamalarda kullanılmaktadır. Epoksi boya, aynı zamanda çok güçlü bir yapıştırıcı özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile eski yapılarda oluşan çatlak ve oyuklara doldurulduğunda yapının mukavemetini büyük oranda arttırır ve bu çatlakların kapanmasını sağlar. Böylelikle yapı daha fazla hasar görmeyerek ömrü uzatılır. Netboya olarak 10 yılı aşkın bir süredir epoksi taban boyası hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Epoksi boya, çok detaylı test işlemleri sonrasında uygulanması gereken bir boya türüdür. Bu testler, normal insanlar tarafından yapılamayacağı için kesinlikle profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Netboya, bünyesindeki profesyonel uygulama ekibiyle epoksi boya uygulama hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirir.

Taban Epoksi Kaplama

Taban Boyası

Uygulama öncesinde, profesyonel ekibimiz tarafından zemin kontrol testleri gerçekleştirilmektedir. Bu testlerin dahilinde ortamın birçok faktörü göz önünde bulundurularak zeminin boyaya uygunluğu test edilir. Eğer zemin epoksi boyaya uygun değilse gerekli çalışmalar yapılarak epoksi boyaya uygun hale getirilir. Ardından büyük bir titizlik ile epoksi boya uygulama işlemi başlatılır. Epoksi boya, uygulanmasından 2 hafta sonra tam verimli bir şekilde sizlere hizmet verecektir. Dayanıklılığı sayesinde, ağır tonajlı makinelerin üzerine düşmesi durumunda bile aşınmayarak zemini tamamen korur. Bu nedenle, büyük üretim tesislerinde veya sanayi alanlarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Normal boyalara göre kalın bir yapıya sahip olan epoksi boya, mukavemetini çok uzun yıllar korur.

15 yıla kadar tam verimli bir şekilde kullanılabilen epoksi boya, aynı zamanda çok hijyenik bir boya türüdür. Bu hijyenikliğini üzerinde bakteri üretimini tamamen engellemesine borçludur. Zararlı hiçbir maddeyi üzerinde bulundurmayan epoksi boya, sıvı emmeme özelliğine sahiptir. Böylelikle, laboratuvarlarda dökülen kimyasal maddeler zemine zarar vermeyerek sizleri büyük bir yükten kurtarır. Restoranlarda kullanıldığı takdirde temizliği çok kolay olacağı için temizlik masraflarınızı gözle görülür bir şekilde düşürecektir. Dekoratif amaçla birçok alanda kullanılabilen epoksi boya, müze gibi görselliğin önemli olduğu ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. Müstakil evlerinizde şık bir görüntü oluşturmak isterseniz, 3 boyutlu epoksi boya uygulamalarımız dahil olmak üzere birçok hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Uygulama detaylarımız veya epoksi boya fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz Netboya, sizleri günün her saatinde şubesinde beklemektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP