SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Epoksi Fiyatları

Zemin Epoksi Uygulamaları

Epoksi boya, son zamanlarda oldukça rağbet gören üst düzey bir boya çeşididir. Epoksi boya uygulandığı zeminde uzun yıllar mukavemetini kaybetmeden kalarak zemini mükemmel bir şekilde korur. Normal boyalar en ufak darbelerde bile çizilerek aşınabilir ve hiç hoş olmayan bir görüntü ile sizleri karşı karşıya bırakır. Ancak epoksi boya, kimyasal reçine olmasının yanında kalın bir yapıya sahip olması sayesinde her türlü darbeye yüksek bir direnç göstererek zemini tamamen korumaktadır. Özellikle üretim tesisleri gibi alanlardaki makineler çalışırken veya taşınırken zemine zarar verebilecek kuvvette baskı yaptıkları için epoksi boya bu tür ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Aksi takdirde zeminde ciddi hasarlar oluşur ve bunun tamiri için ayrı bir bütçe ayırmak zorunda kalırsınız. Epoksi boya, her açıdan avantajlı bir boya türü olsa da uygulama aşamaları oldukça karmaşıktır ve normal insanlar tarafından gerçekleştirilemez. Bu sebeple Netboya, gibi kurumsal şirketlerle çalışarak profesyonel epoksi boya uygulama hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Netboya, profesyonel ekibiyle sizlere kusursuz bir epoksi boya uygulama hizmeti sağlamaktadır. Zemin epoksi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya uygulama detaylarımızı öğrenmek isterseniz sizleri Netboya şubemize davet ediyoruz.

Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin Epoksi Fiyatları

Epoksi boya uygulaması öncesi gerçekleştirilecek zemin kontrol testleri boyanın çok daha verimli bir şekilde uygulanarak 15 yıla kadar uzun bir ömre sahip olmasını sağlar. Bu testler profesyonel uygulama ekibimiz tarafından epoksi boya uygulamasından 1-2 gün önce gerçekleştirilmektedir. Bu testlerin kapsamında ortamın nemi, basıncı, aldığı güneş ışığı miktarı ve bunun açısı gibi birçok durum göz önünde bulundurularak belirli hesaplar yapılır. Bu hesapların neticesinde boyanın uygulama tekniği seçilir ve profesyonel uygulama ekibimiz epoksi boya uygulama işlemini başlatır. Eski yapılarda görülen çatlak ve oyuklar, epoksi boya sayesinde kolaylıkla kapatılarak binanın mukavemeti arttırmaktadır. Yapışkan özelliğe sahip olan epoksi boya, bu çatlakları birbirine tutturarak çatlakların daha fazla açılmasını engeller ve böylelikle yapı daha fazla hasar almaz.

Epoksi boya, bakteri veya mikrop oluşumunu tamamen engelleyen bir boya türü olduğu için son derece hijyeniktir. Bu nedenle, hijyenik şartların çok önemli olduğu hastane, yemekhane, gibi ortamlarda epoksi boya kullanımının sayılamayacak kadar çok avantajı vardır. Bunun yanında hiçbir sıvıyı emmeyen epoksi boya, sıvıyı zemine sızdırmayarak zeminin bu sıvılar yüzünden aşınmasını engeller. Normal boyalar ise bu tür durumlarda tamamen aşınarak zeminin hasar görmesine sebep olur.

10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip olan Netboya, epoksi boya uygulamalarını sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP