SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Taban Döşeme Malzemeleri

Taban Kaplama Malzemeleri

Üretim tesislerinde, ağır tonajlı makinelerin taşınması veya çalışması sırasında zemine ciddi bir basınç uyguladıkları için normal boyalar zamanla aşınarak çok kötü bir görüntüye sebep olurlar. Gelişen boya teknolojisiyle birlikte, kimyasal reçine yapısına sahip olan epoksi boya icat edildi. Normal boyalara göre çok kalın bir yapıya sahip olan epoksi boya, bu özelliği sayesinde hiçbir darbeden etkilenmez ve zeminin de bu darbelerden hasar almasına izin vermez. Epoksi boya, sadece zemin değil duvar ve tavan kaplamaları için de rahatlıkla kullanılabilir. Taban döşeme malzemeleri arasında en çok kullanılan boya türü olan epoksi boyanın uygulama aşamaları çok komplekstir ve herkes tarafından yapılamaz. Bu işe yıllarını vermiş profesyonel insanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ile epoksi boya satış ve uygulama hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygulama öncesi yapılacak ortam uyumluluğu testleri boyanın verimliliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Profesyonel ekibimiz uygulanacak ortama 1-2 gün öncesinden gelerek bu testleri büyük bir titizlikle gerçekleştirirler.

Taban Döşeme Uygulamaları

Taban Döşeme Malzemeleri

Epoksi boya uygulaması öncesinde gerçekleştirilen zemin kontrol testleri ile ortamın boyayla ne kadar uyumlu olduğu test edilmelidir. Bu testlerin kapsamında yapılan ortamın nem yüzdesi, sıcaklığı, basıncı, yerle yaptığı açı hesapları bile büyük bir önem arz etmektedir. Profesyonel olmayan firmalar bu testleri gerçekleştirmeden direk uygulama aşamasına geçerler. Ancak bu boyanın çok kısa ömürlü olmasına ve tamamen uyumsuz bir yapıya sahip olmasına sebep olur. Bu nedenle Netboya gibi işini hakkıyla yapan firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Kimyasal üretim tesislerinde veya sanayilerde zemine dökülen kimyasal hiçbir tür madde epoksi boyaya zarar veremez. Kimyasal reçine yapısı bu tür maddeleri hiçbir şekilde geçirmeyerek zeminin de zarar görmesini engeller.

Epoksi boya, temizlenmesi çok kolay bir boya olmasının yanında kesinlikle bakteri veya mikrop oluşuma izin vermez. Bu sayede çok hijyenik bir boya türü olan epoksi boya asite, suya veya kimyasal maddelere oldukça dayanıklıdır. Kullanım ömrü 15 yıla kadar uzayabilen epoksi boya zamanla direncini kaybetmez. Her türlü çatlağı doldurabilen yapısı, eski yapılarda oluşan çatlak ve oyukları kapatarak yapıların ömrünü ciddi ölçüde arttırmayı sağlamaktadır. Dekoratif amaçla da birçok ortamda kullanılan epoksi boya müze, sanat sergisi veya müstakil evlerde yoğun olarak tercih edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen Netboya, sektörün en uygun fiyatları ile piyasanın en kaliteli epoksi boya hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP