SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Epoksi Boya

Zemin Epoksi Uygulamaları

Epoksi boya, birçok ortamda kullanılabilen çok yönlü bir boya türüdür. Endüstriyel alanlarda sık kullanılsa da boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte epoksi boya kişisel ortamlarda da kullanılmaya başlandı. Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı ile uygulandığı bölgede bulunan çatlakları ve oyukları doldurarak yapıştırıcı özelliği ile birlikte bu çatlakları kapatarak yapıların mukavemetini artırır. Bu sebeple, eski yapılarda kullanılarak yapının ömrünü artırmak mümkündür. Zamanla mukavemetini kaybetmeyen epoksi boya, 15 yıla kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Normal boyalara göre çok kompleks uygulama aşamalarına sahip olan epoksi boya, kesinlikle profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Netboya, bünyesinde bulundurduğu profesyonel uygulama ekibi ile epoksi boya uygulamalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Zemin epoksi boya uygulamalarımız hakkında detaylı bilgileri edinmek için web sitemizin iletişim kısmında bulunan bilgilerden Netboya şubemize ulaşarak personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama

Zemin Epoksi Boya

Epoksi boya uygulanmadan önce uygulanacak ortam çok aşamalı bir zemin kontrol testinden geçirilmelidir. Netboya, uygulamadan 1-2 öncesinden uygulanacak ortama gelerek ortamın nemini, aldığı güneş ışığının açısını, sıcaklığını ve bir çok faktörünü göz önünde bulundurarak ortamın epoksi boyaya uyumluluğunu test eder. Bu testler gerçekleştirilmeden normal kişiler tarafından epoksi boya uygulanmaya çalışılırsa boya verimsiz bir hal alarak tamamen boşa gider. Bu nedenle boya sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan Netboya, dünya standartlarının üzerindeki hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygulanacak ortamın büyüklüğü fark etmeksizin tek seferde ve dersiz olarak epoksi boya uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Epoksi boya, dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte her türlü darbeye karşı darbeyi emme özelliğine sahiptir. Bu sayede ağır tonajlı makinelerin darbelerine büyük bir direnç göstererek hiçbir şekilde aşınmaz. Kalın katmanlı yapısı ile darbeleri emerek zeminin bu ağır darbelerden etkilenmesini engeller.

Epoksi boya her türlü hijyen şartını karşılayabilecek bir boya türüdür. Mikrop ve bakteriyi hiçbir şekilde üzerinde barındırmayan epoksi boya, hastane ve yemekhane gibi hijyenik olması zorunlu ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdır. Aynı zamanda sıvıyı emmeyen bir yapıya sahip olan epoksi boya, kimyasal sıvılar dahil olmak üzere hiçbir sıvıyı emmez ve bu zararlı sıvılar epoksi boyaya veya zemine zarar veremez. Böylelikle restoran gibi yapılarda kullanıldığında temizlik masraflarını azaltmakla birlikte mükemmel görüntüsünü çok uzun yıllar korumaya devam eder.

Profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz zemin kontrol testlerimiz ve epoksi boya fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz günün her saatinde Netboya şubemize sizleri bekleriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP