SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Listesi

Epoksi Zemin Uygulamaları

Boya teknolojisinin, özellikle son yıllarda çok büyük bir gelişme göstermesiyle beraber artık her türlü zemin boyayla kaplanabiliyor ve bu boya çok uzun yıllar aşınmadan kalabiliyor. Bu boya türlerinin arasında en çok tercih edilen boya türü olan eppoksi boya, kimyasal reçine yapısı ile son derece dayanıklı bir hizmet sunmaktadır. Epoksi boyanın aynı zamanda dekoratif bir boya olması onun bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biridir. Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir dünya standartlarının üzerindeki altyapısı ve profesyonel uygulama ekibiyle beraber piyasanın en uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Epoksi boya, uygulaması çok zor bir boya türü olduğundan bu işi kesinlikle profesyonel bir ekip gerçekleştirmelidir. Uygulama öncesi yapılacak zemin kontrol testleri boyanın ömrünü ciddi manada artırarak boyanın sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Epoksi zemin kaplama fiyat listesi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizin iletişim kısmındaki bilgilerden bizlere ulaşarak personellerimizden gerekli bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

Epoksi Zemin Nasıl Kaplanır?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Listesi

Zemin kaplama boya türlerinden en dayanıklısı olması sebebiyle epoksi boya, üretim tesislerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bildiğiniz gibi sanayi ortamlarında ağır tonajlı makineler sürekli olarak çalışmaktadır ve bu makinelerin hem çalışma hem de taşınma esnasında zemine uyguladığı basınç sebebiyle hem zemin hem de normal boyalar zarar görmektedir. Ancak epoksi boya, normal boyaların aksine kalın ve reçine yapısı sayesinde her türlü darbeyi emerek zeminin hasar almasını engeller ve hiçbir şekilde aşınmaz. Eski yapılarda ortaya çıkan yarık ve çatlaklar epoksi boyayla doldurulduğu takdirde yapının mukavemeti ciddi manada artırarak ömrü uzatılır.

Kullanım ömrü 5 ila 15 yıl arasında değişen epoksi boya, uygulandığı süre boyunca mukavemetini kaybetmeyerek tam performanslı bir şekilde çalışır. Kimyasal reçine yapısı sayesinde bakteri veya mikrop oluşumunu %100’e kadar engelleyerek sizlere hijyenik bir ortam sunar. Bu özelliği, laboratuvar ve yemekhane gibi ortamlarda son derece verimli olduğundan bu tür ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. Sıvı emmeyen yapısı sayesinde restoran gibi ortamlarda temizlik masraflarını azaltarak zeminin su toplayarak zarar görmesini de engeller. Epoksi boya, diğer boyalara nazaran karmaşık bir yapıya sahip olduğundan uygulandığı ortamın nemi, sıcaklığı, güneşi dik alması gibi unsurların detaylıca test edilip incelenmesi gerekmektedir. Netboya, profesyonel ekibi ile bu testleri büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir.

Değerli müşterilerimiz sitemizin iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak günün her saati bizlere ulaşarak uygulama hakkındaki detaylı bilgileri personelimizden anında öğrenebilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP