SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri

Epoksi Zemin Uygulamaları

Epoksi, zemin kaplama malzemeleri arasında en çok tercih edilen ve uygulama aşaması en detaylı olan boya çeşididir. Normal boyaların uygulama aşamaları çok basit olduğu için profesyonel olmayan kişiler tarafından bile gerçekleştirilebilir. Ancak epoksi boya, çok gelişmiş bir boya türü olduğu için profesyonel bir ekip tarafından uygulama işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde boya kabararak kısa vadede yerinden çıkarak işe yaramaz hale gelecektir. Netboya, epoksi boya uygulama ve satış hizmetlerini 10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine sağlamaktadır. Sektörün en uygun fiyatları ile sizlere eksiksiz epoksi zemin kaplama hizmetlerimizi sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Avrupa Birliği standartlarının üzerindeki çalışma şartlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel uygulama ekibimiz ile sizlere hizmetlerimizi sağlamaktayız. Uygulanacak ortamın genişliği ne kadar geniş olursa olsun tek seferde ve dersiz olarak epoksi boya uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Netboya olarak, epoksi zemin kaplama malzemeleri ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel epoksi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizi şubemize bekleriz.

Epoksi Zemin Boyası

Epoksi Zemin Kaplama Malzemeleri

Epoksi boya kimyasal reçine yapısına sahip olmakla beraber aynı zamanda da yapışkan bir yapıya da sahiptir. Bu özelliği sayesinde, eski yapılarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Eski yapıların çatlak ve oyukları en kısa sürede kapatılarak yapının daha fazla hasar alması engellenmelidir. Epoksi boya bu çatlaklara doldurularak hem çatlakların daha fazla açılmasını engeller hem de yapıların mukavemetini artırmaktadır. Epoksi boya, normal boyalara göre son derece kalın yapısı sayesinde üzerine gelen darbeleri emerek hem aşınmaz hem de zemini koruyarak zeminin hasar almasına izin vermez. Zemin kaplama ve 3 boyutlu zemin kaplama uygulamaları her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir. Bu işlem son derece hassas bir işlem olmakla birlikte Netboya tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Hiçbir sıvı ile iletişime geçmeyen epoksi boya, bu sayede temizlik masraflarını ciddi manada azaltır. Bu sebeple restoran ve yemekhane gibi zemini sürekli kirlenen ortamlarda kullanımı son derece verimli olmaktadır. Normal boyayla kaplanmış zeminlere kimyasal madde döküldüğünde hem boya aşınır hem de zemin zarar görerek hiç hoş olmayan bir görüntü oluşur. Epoksi boya aynı zamanda kimyasal sıvıları da geçirmediği için laboratuvarlarda sıkça kullanılmaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olan epoksi boya diğer boyalara göre oldukça hijyenik bir yapıya sahiptir ve böylelikle hastane gibi hijyenin en üst seviyede olması gereken ortamlarda kullanımı insan sağlığı açısından çok önemlidir.

Siz de epoksi boya ile zeminlerinizi kaplamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden web sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP