SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Fosforlu Boya

Fosforlu Boya Nedir?

Epoksi boya, son yıllarda boya teknolojisinin büyük bir gelişme göstermesiyle birlikte bugünlerde üretim tesislerinin neredeyse tamamında kullanılan bir boya türü haline gelmiştir. Genel olarak zemin kaplamalarda tercih edilen epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde diğer boyalara göre 10 kat daya dayanıklıdır. Netboya olarak, 10 yılı aşkın bir süredir, epoksi fosforlu boya satışını ve uygulamalarını değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatları ile sunmaktayız. Çok detaylı bir işlem olan epoksi boya uygulamalarında en önemli kısım uygulama öncesi test aşamalarıdır. Bu noktada çok titiz çalışan Netboya, Avrupa standartlarının bile üzerindeki altyapısı, son teknoloji ekipmanları ve yılları geçen tecrübelere sahip uzman personel kadrosu ile müşterilerine kusursuz bir epoksi boya uygulama hizmeti vermektedir.

Fosforlu Boya Uygulamaları

Fosforlu Boya

Aynı zamanda bir yapışkan olan epoksi boya, duvar ve betonlarda bulunan yarık ve oyuklara doldurulduğu zaman bu çatlakları iki ucundan birbirine bağlayarak duvarın daha fazla deforme olmasını engeller. Bunun sonucunda eski yapınız ekstra bir mukavemet kazanır ve normal süresinden çok daha uzun bir süre dayanarak yapınızın güvenliğini arttırır. Çok eski ve hasar görmüş yapılarda, epoksi boyanın tercih edilmesinin bir sebebi de budur. Çok geniş üretim tesislerinde bile tek parça ve dersiz olarak sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Uygulama öncesi uzman personellerimiz tarafından zemin uyumluluğu testi gerçekleştirilir. Bu testte ortamın ısısına, havadaki nem oranına, güneşin düşme açısına kadar birçok faktör göz önünde bulundurularak boyanın hangi tekniklerle uygulanacağına karar verilir. Sonrasında uzman personellerimiz son derece dikkatli bir şekilde epoksi fosforlu boya uygulamasını gerçekleştirirler.

Kimyasal da dahil olmak üzere herhangi bir sıvıyı hiçbir şekilde geçirmeyerek sıvıları emmeyen epoksi boya, bu özelliği sayesinde laboratuvarlarda oldukça verimli olmaktadır. Restoran gibi sürekli zemini kirlenen ortamlarda da kullanılması hem zemin boyasının aşınmamasını hem de temizliğin normal boyaya göre çok daha kolay ve hızlı olmasını sağlar. Ayrıca, epoksi boya hiçbir şekilde bakteri veya mikrop üretimine izin vermeyerek uygulama alanının hijyen seviyesini gözle görülür bir şekilde arttırır. Bu hijyenik yapısı sayesinde, hastane, yemekhane, müze gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kalın ve dayanıklı yapısı ile en sert darbeleri bile emerek zeminin zarar görmesini engeller. Dekoratif amaçla da müze veya ev gibi kişisel ortamlarda da oldukça fazla kullanılan epoksi fosforlu boya, fosforlu yapısı sayesinde göz kamaştırıcı renkleriyle misafirlerinizi memnun eder. Kalınlığına ve uygulanacak ortama göre kalınlığı değişebilen epoksi boya 5 ila 15 yıl arasında sizlere verimli bir boya hizmeti sunmaktadır.

İşletmenize epoksi boya uygulatmak istiyorsanız epoksi boya fiyatlarını sitemiz üzerinden görebilir veya uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizleri telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP