SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Boyası Fiyatları

Zemin Boyası Nasıl Uygulanır?

Epoksi boya oldukça dayanıklı bir boya çeşidi olduğu için zemin kaplamalarında kullanılır. Fabrikalar, hastanelerde zemin yoğun bir şekilde kullanılır ve hasar görmesi normal zeminlere göre daha kolaydır. Yapının zemin bölümü ne kadar dayanıklı olursa olsun ağır makinelerin hareketleri veya kimyasallar dolayısı ile zarar görebilir. İnce tabaka boyaların uygulandığı zeminler aldıkları darbeler sonucunda boyayı kaldırır ve bunun sonucunda kötü bir görüntü ortaya çıkar ve zemin de yıllar içerisinde zarar görür. Epoksi boya ise kimyasal reçine yapısı ve kalın tabaka bir boya olması sebebiyle zemini dış darbelere karşı korur. İnce katman boyalara göre çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz zemin boyası fiyatlarını bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Uygulanacak zeminin yapısına göre kullanılacak olan boya çeşidi değişeceği için fiyatlarda bu konuda değişkenlik gösterebilir.

Zemin Boyası Uygulamaları

Zemin Boyası Fiyatları

Epoksi boyanın en büyük özelliklerinden bir tanesi de tek seferde ve dersiz olarak zemine uygulanabilmesidir. Aynı zamanda epoksi boya açıldığı andan itibaren hızlı bir şekilde kullanılmalıdır, yoksa zemine uygulanmayan epoksi boya kısa zaman içerisinde yapısı gereği sertleşecek ve kullanılamaz hale gelecektir. Bu sebepten dolayı epoksi boya uygulama işlemleri kesinlikle bir profesyonel tarafından yerine getirilmelidir. Çok aşamalı olan bu süreç öncesinde ise yapılacak olan zemin kontrol çalışmaları hayati önem taşımaktadır. Şartları sağlamayan zeminlerde uygulanması durumunda epoksi boya zamanla zeminde tutunamayacaktır.

Zemin kaplamalarında her zaman ilk tercih olan epoksi boyanın en büyük özelliği mukavemet sağlamasıdır. Yapıda bulunan hasarların içerisinde doldurulan kimyasal reçine, bu yapışkan yapısı sayesinde yarığın daha fazla açılmasını engelleyerek doğal olarak yapı ömrünü de artırmış olacaktır. Kimyasal yapısı sebebiyle epoksi boya üzerinde hiçbir şekilde kimyasal etkileşim gerçekleşmez. Bu konu özellikle laboratuvar gibi çalışma ortamlarında önem taşır. Bir şekilde yere dökülen kimyasal, boyayı aşındıramaz ve çok kolay bir şekilde temizlenir. Üzerinde bakteri oluşumuna izin vermediği için laboratuvarlar haricinde hastane ve okul gibi yapılarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Epoksi boya son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte dekoratif olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Bunun neticesinde boya uygulama işlemi müstakil evlerde, ofislerde de gerçekleştirilmektedir. Yapınıza uygulatmaya karar vermiş iseniz hiç vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçerek personelimizden detaylı bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Netboya 10 yılı geçkin bir süredir epoksi boya uygulama işlemlerini en uygun zemin boyası fiyatları ile müşterilerine sunmaktadır. İletişim bölümündeki adresimize dilediğiniz zaman misafir olabileceğiniz gibi telefon numaralarından da günün her saatinde Netboya’ya ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP