SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Endüstriyel Boya Fiyatları

Endüstriyel Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi boya, yüksek dayanımlı bir endüstriyel boya çeşididir ve sayısız kullanım alanı vardır. Zemin ve duvar boyası olarak laboratuvarlarda, sanayi alanlarında, hastanelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Epoksi boya türü o kadar dayanıklıdır ki ağır makinelerin zemine düşmesinde bile tüm darbeyi emer ve zeminin hasar almasını engeller. Epoksi boyanın tüm bu avantajlarından faydalanmak isteyen müşterilerimiz en kısa zamanda web sitemizde bulunan fiyat bölümünden epoksi endüstriyel boya fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Netboya, 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile sizlere piyasanın en uygun fiyatlarıyla epoksi boya hizmetlerini sunmaktan mutluluk duyar.

Endüstriyel Boya Uygulamaları

Endüstriyel Boya Fiyatları

Güncel epoksi endüstriyel boya fiyatları için iletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak veya günün her saatinde şubemize gelerek personellerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Epoksi boyanın uygulaması kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde boya işlemleri yanlış yapılır ve boya tamamen yanlış uygulanmış olur. Boya uygulanmadan önce ortamın uygunluğu test edilerek bir rapor çıkarılmalıdır. Bu rapora göre ortam şartları göz önünde bulundurularak epoksi boya uygulaması başlatılır. Epoksi boya uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan Netboya, sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. Boya teknolojisinin özellikle son zamanlarda aşırı derecede gelişmesiyle birlikte, epoksi boya sadece üretim tesisleri ve sanayi alanlarında değil evler ve müzeler gibi kişisel ortamlarda da kullanılmaya başlanmıştır.

Kullanım ömrü 5 ila 15 yıl arasında değişen epoksi boya, zamanla mukavemetini kaybetmediği için uygulandığı süre boyunca tam performanslı bir şekilde çalışmaktadır. Laboratuvar ve yemekhanelerde çok fazla tercih edilen epoksi boya, bunu bakteri oluşumunu engelleyen yapısına borçludur. Hastane gibi hijyenik olması gereken ortamlarda epoksi boya kullanımı kir tutmayan yapısı sayesinde insan sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Temizliği de çok kolay olduğu için temizlik masraflarını azalttığını söyleyebiliriz. Bu nedenle, sürekli zemini kirlenen restoranlarda kullanımı oldukça verimli olacaktır. Kimyasal sıvılara karşı da son derece dayanıklı olan epoksi boya, kimyasal maddenin zararlı etkilerinden hem kendini hem de zemini korur ve zarar görmesini engeller. Gelişen boya teknolojisiyle beraber epoksi boyayı dekoratif amaçla kullanarak 3 boyutlu tasarımlar yaparak kişisel ortamlarınızı göze hoş gösterebilirsiniz. Her renk ve tasarımda tek seferde dersiz olarak uygulanabilen epoksi boyanın görüldüğü gibi normal boyalara göre oldukça fazla avantajı bulunmaktadır.

Uygulama öncesi zemin kontrol detayları ve fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz günün her saatinde Netboya ile iletişime geçebilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP