SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Fiyat Listesi

Epoksi Boya Uygulama

Üretim tesislerinde ve sanayi alanlarında ağır makinelerin hareket ettirilmesiyle zeminlerin aşınması hiç hoş olmayan bir durumdur. Epoksi boya, dayanıklı yapısıyla bu durumu önleyerek zemin aşınmasını engellemektedir. Netboya olarak, hastane, laboratuvar, evler, kimyasal üretim tesisleri ve eski yapılara kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Eski yapılardaki oyuk ve çatlaklara epoksi boya uygulaması yapıldığında, hem yapının dayanıklılığı artar hem de çatlakları birbirine tutturarak yapıların daha fazla zarar görmesini önler. Epoksi boya çok dayanıklı ve uzun ömürlü bir boyadır. Bu sayede gelecek her türlü darbeyi emerek hiçbir zarar görmez ve güzel görüntüsünü korur. Web sitemizde epoksi fiyat listesi için gerekli bilgiler bulunmaktadır. Uygulamalarımız için daha detaylı bilgi edinmek için iletişim kısmındaki telefon numaramızı arayarak veya Netboya şubemize gelerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Epoksi Boya Fiyatları

Epoksi Fiyat Listesi

Epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilir ve zeminin boyutu ne kadar büyük olursa olsun tek seferde dersiz olarak gerçekleştirilebilir. Epoksi boya, her ortam için uygun olmayan bir boya türüdür. Bu sebeple, uygulama öncesi detaylı bir zemin kontrol testi yapılmalıdır. Bu testte ortamın nem, sıcaklık seviyesine ve diğer faktörlere bakılarak bir sonuca ulaşılır. Bu testin sonucunda profesyonel ekibimiz tarafından ortam uygulamaya uygun hale getirilir. Netboya profesyonel ekibi, 1-2 gün öncesinden zemin şartlarını kontrol ederek sonrasında uygulama işlemine başlarlar. 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Netboya, kusursuz bir şekilde tamamlayacağı epoksi boya uygulamalarını müşterilerine piyasanın en uygun fiyatları ile sağlayacaktır. Boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte epoksi boya sadece sanayi ve üretim tesislerinde değil ev gibi kişisel ortamlarda da tercih edilmektedir.

Bakteri ve mikrop oluşumunu tamamen engelleyen epoksi boya, bu özelliği ile hastane, yemekhane, spor salonu, restoran gibi ortamlarda son derece faydalı olmaktadır. Epoksi boya kimyasal reçine yapısı sayesinde hiçbir sıvıyı geçirmemektedir. Bu sayede, hem temizlik masrafları azalır hem de çok hızlı bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilebilir. Kimyasal sıvıları da geçirmediği için epoksi boya laboratuvar gibi ortamlarda da tercih edilmektedir. Uygulanacak kalınlığa göre ömrü değişen epoksi boyanın 15 yıla kadar ömrü vardır. Böylelikle, çok uzun yıllar size hiç sorun çıkartmadan hizmet edecektir. Epoksi boya teknolojisinin gelişmesiyle 3 boyutlu tasarımlar yaparak harika görüntüler oluşturmak mümkün olmuştur.

Epoksi boya uygulama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan adreslerimizden bizlere ulaşarak sektörün en uygun fiyatlı ve en profesyonel hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP