SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Yer Boyası Fiyatları

Yer Boyası Uygulama

Ev tipi boyalar, fabrikalar gibi üretim alanlarında ve laboratuvarlarda ev tipi boyalar kullanılamaz. Bunun sebebi, zemine alınacak bir darbe sonucunda veya zemine kimyasal madde dökülmesiyle zeminin aşınarak zarar görmesi mümkündür. Bu tür iş alanlarında epoksi boya gibi dayanıklı ve zemini koruyan boyalar kullanılmalıdır. Epoksi boya uygulamaları, profesyonel bir ekip tarafından uygun şartlarda yapılmalıdır. Tüm bu faktörler göz önüne alınarak epoksi boya doğru bir şekilde uygulanırsa 15 yıla kadar kusursuz bir performans alabilirsiniz. Siz de kusursuz bir epoksi boya uygulaması hizmeti almak isterseniz Netboya, piyasanın en uygun fiyatları ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Epoksi yer boyası fiyatları uygulanacak ortam ve miktara göre değişiklik göstermektedir. Netboya şubemize gelerek veya web sitemizden tüm fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yer Boyası Nasıl Uygulanır?

Yer Boyası Fiyatları

Epoksi boyanın uygulanması profesyonellik gereken bir işlem olduğu için sadece normal boya uygulamayı bilen birinin epoksi boya işlemini gerçekleştirmesi boyanın tamamen boşa gitmesine sebep olur. Boya işleminden daha önemlisi ortam şartlarını test ederek boyanın zeminle uyumluluğunu ölçmektir. Eğer zemin boyayla uyumlu değilse çeşitli teknikler kullanarak zemini epoksi boya uygulamasına hazırlamak gerekir. Uygun olmayan ortamlara uygulanmaya çalışan epoksi boya kabarır ve yerinden çıkarak işlevsiz hale gelir. Epoksi boyanın tam verimli bir şekilde sonuç vermesi 2 hafta sürmektedir. 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviye tutmaya çalışan firmamız işletmeniz için en uygun fiyatları sizlere sağlayacaktır.

Herhangi bir sıvıyla kesinlikle etkileşime geçmeyen epoksi boya, bu özelliği ile laboratuvar, restoran, yemekhane gibi ortamlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Böylelikle, temizliği çok kolay olduğu için temizlik masraflarını ciddi manada azaltmaktadır. Ayrıca kimyasal sıvılar döküldüğünde de epoksi boya zarar görmez ve zeminin zarar görmesini de engeller. Epoksi boya, bakteri üretimine izin vermez ve son derece hijyeniktir. Bu sayede, hastane, yemekhane gibi hijyenik olması gerek yapılarda kullanımı oldukça verimli olmaktadır. Ağır iş makinelerinin hareketleri esnasında zemine uyguladıkları basıncı tamamen emerek zeminin hasar görmesini engelleyen epoksi boya, kimyasal reçine yapısıyla inanılmaz derecede dayanıklı bir yapıya sahiptir. Eski yapılardaki oyuk ve çatlaklara da uygulanabilen epoksi boya, oyukları kapatarak daha fazla açılmasını engeller ve yapının mukavemetini arttırır. Dekoratif amaçla her türlü kişisel ortamda kullanılabilen epoksi boyayla 3 boyutlu tasarımlar yaparak gözlere hitap edebilirsiniz.

Eğer kararınızı verdiyseniz hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak personelimizden epoksi boya uygulaması hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP