SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Yer Zemin Kaplama

Yer Zemin Uygulamaları

Epoksi boyanın sayısız kullanım alanları arasında büyük imalathaneler ve laboratuvarlar da vardır. Dayanımı oldukça yüksek olan epoksi boya, dış darbelere maruz kalan zeminleri yüksek dayanımlı yapısı ile koruma görevi görür. Kimyasal reçine yapısı ile üzerine gelen tüm darbeleri emerek zeminin hasar almasını engeller. Yapıştırıcı özelliği ile uygulandığı zemine çok güçlü bir şekilde yapışır ve istenmediği takdirde yerinden çıkmaz. Kullanım alanı çok geniş olan epoksi boyanın üretim tesislerinde ve spor salonlarında kullanımı mümkündür. 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine piyasanın en uygun fiyatları ile profesyonel hizmet sağlayan Netboya, uzman ekibi ile sizlere kusursuz bir epoksi boya uygulama deneyimi yaşatacaktır. Yer zemin kaplama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilenmek isterseniz siz değerli müşterilerimizi Netboya şubemize bekleriz.

Yer Zemin Nasıl Kaplanır?

Yer Zemin Kaplama

Epoksi boya fiyatlarını web sitemizden üzerinden veya iletişim kısmındaki telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz. Epoksi boya, uygulandığı alanı sıkıca tutarak dağılmasını engellediği için eski binaların mukavemetini arttırmakta kullanılmaktadır. Eski binanızda bulunan oyuk ve çatlakları epoksi boya ile doldurduğumuzda bir tutucu görevi görerek çatlakların daha da açılmasını engelleyerek binanızın ömrünü uzatır. Epoksi boya, zamanla mukavemetini kaybetmeyen bir boya türü olduğu için sizlere 15 yıla kadar sorunsuz bir şekilde hizmet edecektir. Uygulaması oldukça zor olan epoksi boyanın, bu işi bilen profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde, boyanın tamamen boşa giderek zarara uğramanız hiç içten bile değildir. Bu nedenle sektöründe öncü bir firma olan Netboya ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Hijyene önem verilmesi gerekilen yerlerde en çok tercih edilen boya türü olan epoksi boya, üzerinde hiçbir bakteri veya mikrobu barındırmayarak sizlere temiz bir ortam sunmaktadır. Laboratuvar, hastane, yemekhane ve spor salonu gibi alanlarda kullanıldığı takdirde son derece verimli olan epoksi boya üzerine dökülen hiçbir sıvıyı geçirmemektedir. Bu özelliği sayesinde uygulandığı zeminin temizliği çok kolay olmakta ve temizlik masraflarını ciddi manada azaltmaktadır. Sıvı kimyasal maddeler normal boyaya döküldüğünde hem boyaya hem de zemine zarar verir. Ancak epoksi boya, kimyasal maddelerden hem kendisini hem de zemini koruyarak mükemmel bir iş çıkartır. İstenilen renk ve tasarımda uygulanabilen epoksi boyayı müze veya sergi alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boya teknolojisinin gelişmesiyle birlikte epoksi boyayla 3 boyutlu tasarımlar yapmak da mümkün olmuştur.

Uygulama öncesi zemin kontrol detayları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için günün her saatinde Netboya ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP