SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama

En çok tercih edilen zemin kaplama boya türlerinden biri olan epoksi boya bu başarısını dayanıklılığına borçludur. Üzerine gelen herhangi bir darbeyi çok kolay bir şekilde emerek kendisine ve zemine zarar gelmesini engeller. Kimyasal reçine olmasının bir faydası olarak da yapışkan yapısı ile uygulandığı zeminin mukavemetini arttırmasıdır. Boya uygulama öncesi her zaman ilk öncelik olarak zemin kontrol ve test süreçlerinin uygulanması gerekir. Bu testler sonucunda boyanın ne şekilde uygulanması gerektiğine karar verilir ve boya uygulama süreci başlatılır. Evinize veya üretim tesisinize veya herhangi bir yapıya epoksi boya uygulaması gerçekleştirmek isterseniz, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin epoksi boya bölümünde bulunan fiyat kısmından epoksi zemin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Epoksi Boya Uygulamaları

Epoksi Zemin Fiyatları

Normal boyadan çok daha farklı bir yapıya sahip olan epoksi boya, kesinlikle bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından zemine uygulanmalıdır. Ortamdaki neredeyse her türlü dış faktör, epoksi boyanın doğru uygulanmasını etkilemektedir. Bu yüzden, epoksi boya uygulama sürecinde boyanın direk uygulanması büyük bir hatadır. Öncesinde yapılan testler boyanın verimli bir şekilde uygulanması için çok önemli bir husustur. Uygulanacak zemin her ne kadar büyük olursa olsun tek seferde dersiz olarak uygulanabilmektedir. Eskimiş yapılarda bulunan yarık ve oyuklar binanın güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bu hasarla epoksi boya doldurulduğunda, epoksi boya bir yapışkan görevi görerek tüm boşlukları birbirine tutturarak yapının hasar görmesini engeller. Zamanla mukavemetini kaybetmeyen bir boya türü olan epoksi boya, 15 yıla kadar tam verimli bir şekilde sizlere hizmet sağlamaktadır

Hastane ve yemekhane gibi hijyenik şartların üst düzeyde olması gereken ortamlarda epoksi boya kesinlikle en doğru tercih olacaktır. Epoksi boya, üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop oluşamaz ve bu sayede diğer boyalara göre oldukça hijyenik bir yapıya sahiptir. Laboratuvarların zeminlerine sürekli olarak kimyasal maddeler dökülebildiğinden, zemin kaplaması sıvı geçirmez olmalıdır. Epoksi boya, sıvı geçirmez özelliğe sahip olması ile zeminin kimyasal maddeler tarafından zarar görmesini engeller ve böylelikle bu ortamlarda epoksi boya uygulamaları son derece verimli olmaktadır. Restoran gibi ortamlarda kullanıldığı takdirde temizlik masraflarını gözle görülür bir şekilde azaltarak cebinizi rahatlatmaktadır. Dekoratif amaçla kişisel ortamlarda her renk ve tasarımda epoksi boya uygulamaları yapılabilmektedir.

Uygulama öncesi zemin kontrol detayları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için günün her saatinde Netboya ile iletişime geçebilirsiniz. Engin sektör tecrübemiz ve kurumsal hizmetlerimizle her daim yanınızda olacağız.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP