SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Kaplama Çeşitleri

Zemin Kaplama Uygulamaları

Günümüzde boya teknolojisinin de gelişmesiyle zemin kaplama çeşitleri artmaya başlamıştır. Eğer dayanıklı ve dekoratif bir boya çeşidi arıyorsanız, epoksi boya tam size göre. Epoksi boya, yapılarda mukavemeti arttıran özelliği ile çok uzun yıllar dayanıklı kalan bir boya çeşididir. Evlerden tutun üretim tesislerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Büyük üretim tesislerinde kullanmak veya dekoratif olarak özel tasarımlar yapmak istediğinizde epoksi boya tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Tüm bu özellikleri ile zemin kaplama çeşitleri arasında en çok kullanılan boya türü olmayı başarmıştır. Çok detaylı işlemler içeren epoksi boya uygulamanın profesyonel kişiler tarafından uygulanması gerekir. Gereken şartlar sağlanmadığında boya tamamen verimsiz olarak beklentinizi kesinlikle sağlamaz. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ile epoksi boya uygulama hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalarımız sonucunda kusursuz bir hizmet sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin Kaplama Çeşitleri

Zemin kaplama yapılacak ortamın test edilerek epoksi boyanın uygulanmasına uygun olup olmadığına bakılmalıdır. Birçok faktör göz önünde bulundurularak yapılan bu test işlemleri sonrasında bir sonuca varılarak epoksi boya uygulanır. Bu test işlemleri, epoksi boyanın uygulanmasından çok daha önemlidir. Bunun sebebi, test işlemleri yapılmadığı takdirde boyanın yerinden çıkması gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşılmasıdır. Epoksi boya uygulamak istediğiniz zemin için fiyatlarımızı web sitemizde bulunan fiyatlar bölümünden inceleyerek bir fikre sahip olabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak da personelimizden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Kimyasal reçine yapısı ile epoksi boya, son derece yapışkan bir yapıya sahiptir. Uygulandığı zemin ve duvarların mukavemetini arttırmaktadır. Bu özelliği ile oyuk ve çatlak bulunan eski binalarda kullanımı oldukça verimli olmaktadır. Çatlakların içini doldurarak birbirine bir yapışkan gibi tutturan epoksi boya, oyukların daha da açılmasını engeller. Dışarıdan darbeleri emerek zemini tamamen koruyan epoksi boyanın ömrü diğer boyalara kıyasla çok uzundur. Uygulanan kalınlığa ve ortam şartlarına göre ömrü değişen epoksi boya, 15 yıla kadar dayanabilmektedir. Bakteri üretimine engel olan yapısı ile hijyenik ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yemekhane ve hastane gibi ortamlarda epoksi boya uygulamaları insan sağlığını pozitif yönde etkilemektedir. Sıvı geçirmeyen özelliği ile kimyasal maddeler dahil olmak üzere hiçbir sıvıyı geçirmez. Laboratuvarınıza hangi boyayı seçeceğinizi bulamadıysanız epoksi boya tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre üretilmiştir. 3 boyutlu tasarımlar yaparak gözlere de hitap eden epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir.

Epoksi boya uygulatmak isteyen değerli müşterilerimiz sitemizin iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak günün her saati bizlere ulaşabilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP