SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Rapid Boya

Rapid Boya Uygulama

Rapid boya, çok hızlı kuruyan ve parlak yapısı ile çeşitli alanlarda kullanılabilen bir boya türüdür. Bir son kat boya olan rapid boya, metal yüzeylere oldukça iyi yapışmaktadır. Alkid reçine esaslı olması sayesinde yüzeylere sıkıca yapışır ve yüzeyin mukavemetini arttırır. Traktör gibi tarım araçlarında, bahçe aletlerinde, transformatör ve römorklarda kullanımı son derece verimli olmaktadır. Aderansı azaltan maddeler, uygulamayı kötü şekilde etkileyeceği için uygulama yüzeyinden kesinlikle silinmelidir. Rapid boya hakkında bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz, günün her saatinde bizleri arayarak bilgi alabilirler. Netboya, sektörün en uygun fiyatları ile sorunlarınıza profesyonel çözümler üreten, rapid boyanın hem satışını hem de uygulamasını yapan, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip bir şirkettir. Rapid boya uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sizleri Netboya şubemize bekleriz.

Rapid Boya Fiyatları

Rapid Boya

Epoksi boyanın en çok tercih edilen boyalardan bir tanesi olmasının en büyük sebebi dayanıklı olmasıdır. Ağır sanayi makinelerinin düşmesi veya taşınmaları sırasında normal boyalar aşınarak zemine zarar gelmesini engelleyemezler. Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı ile zemine sıkıca yapışır ve üzerine gelen tüm darbeleri emer. Bu sayede zemine zarar gelmesini engeller ve güzelliğini korur. Eski yapılarda, yerçekiminin de etkisiyle zamanla oyuk ve çatlaklar oluşabilir. Bu oyuk ve çatlaklar, epoksi boyayla doldurulduğu takdirde, zeminin daha fazla zarar görmesini engelleyerek yapıyı korur. Zamanla dayanıklılığını kaybetmeyen epoksi boya, 15 yıla kadar tam performanslı bir şekilde sizlere hizmet sağlar. En kısa zamanda Netboya şubemize gelerek epoksi boya uygulama hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Epoksi boyanın, hastane ve okul gibi ortamlarda kullanımı insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bunun sebebi, epoksi boyanın üzerinde hiçbir bakteri üretimine izin vermemesidir. Bunun yanında, kimyasal maddeler dahil olmak üzere hiçbir sıvıyı geçirmez ve bu sayede temizliği çok kolay olmaktadır. Normal boyalar, üzerlerine kimyasal madde döküldüğü zaman aşınır ve bozulurlar. Epoksi boya, hiçbir şekilde kimyasal maddeler yüzünden aşınmaz ve zeminin zarar görmesini önler. Müze gibi tasarımın son derece önemli olduğu kültürel ve kişisel alanlarda, epoksi boyayla 3 boyutlu tasarımlar yapılabilmektedir. Tüm epoksi boya uygulamaları oldukça zordur ve profesyonel destek alınmadan yapılması imkansızdır. Epoksi boya markasında yılları geçen tecrübesi ile sizlere hizmetlerini sağlamayı amaç edinen Netboya, profesyonel ekibiyle sizlere destek olmaya hazırdır.

Güncel fiyat bilgilerimizi ve aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilmek için dilediğini saatte bizleri arayarak detaylı bilgileri personelimizden anında öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP