SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Şeffaf Epoksi Kaplama

Şeffaf Epoksi Nasıl Uygulanır?

Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı ile piyasanın en güçlü ve dayanıklı boyalarından birisidir. Epoksi boya uygulamaları, normal boya uygulamalarına benzemez. Epoksi boyanın yapıştırıcı olma özelliği sayesinde kırı ve oyuklara uygulandığında yapıyı korur ve daha fazla bozulmasını engeller. Kullanım alanı çok geniş olan epoksi boya, dekoratif amaçlar için de kullanılabilir. Netboya olarak 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerimize şeffaf epoksi kaplama hizmetlerini piyasanın en uygun fiyatları ile sağlamaktayız. Avrupa standartlarının üzerindeki altyapımız ile uygulama ve satış hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Hizmet verdiğimiz süre boyunca sahip olduğumuz binlerce başarılı referans ile sizlere kusursuz bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Şeffaf epoksi kaplama hakkında çok daha detaylı bilgileri, Netboya şubemize gelerek öğrenebilirsiniz.

Şeffaf Epoksi Fiyatları

Şeffaf Epoksi Kaplama

Epoksi boyanın asıl kullanım amacı, kullanılan yapıyı çok daha sağlam bir hale getirmektir. Bunun yanında yapının güzel bir tasarıma sahip olmasını da sağlar. Epoksi boya, kimyasal bir reçine olduğu için dış darbelere son derece dayanıklıdır ve ağır makinelerin üzerine düşmesi durumunda bile zarar görmez. Normal boyaların aksine aşınmaz, rengi açılmaz ve zemini tüm darbelerden koruma görevini üstlenir. Tüm bu özelliklerin yanında bir de sıvı geçirmezliği özelliğine de sahip olması epoksi boyayı vazgeçilmez yapmaktadır. Şeffaf epoksi kaplama teknolojisi ile 3 boyutlu harika tasarımlar oluşturmanız da mümkündür. Epoksi boya uygulama fiyatlarımız için web sitemizdeki fiyatlar bölümünü kullanabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak fiyat bilgisi dahil olmak üzere tüm gerekli bilgileri personelimizden alabilirsiniz.

Epoksi boya, üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez ve bu sayede hijyenin çok önemli olduğu ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde hastane ve yemekhanelerde uygulanması çok verimli olmaktadır. Sıvı geçirmeyen özelliği sayesinde temizliği çok kolaydır ve böylelikle temizlik masraflarınızda da gözle görülür bir azalma olacaktır. Tek seferde dersiz olarak zeminlere uygulanabilen epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir. Böylelikle, müze gibi tasarımın çok önemli olduğu yapılarda uygulandığı takdirde çok hoş bir görüntü oluşturacaktır. Epoksi boyanın uygulama öncesi çok detaylı bir zemin test çalışması yapılmalıdır. Bu testlerin sonucunda zeminin özellikleri hesaplanarak epoksi boya bu hesaplara göre uygulanmalıdır. Tüm bu işlemler oldukça detaylı ve yapılması zor işlemlerdir. Bu yüzden, bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından uygulanması gerekir.

Siz de şeffaf epoksi kaplama hizmetini almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan adreslerimizden bizlere ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden piyasanın en uygun fiyatları ile faydalanabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP