SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Taban Kaplama

Taban Kaplama Boyaları

Son yılların en çok tercih edilen taban kaplama boyalarından bir tanesi olan epoksi boya, çeşitli alanlarda oldukça kullanışlı bir boya türüdür. Uzun ömürlü olması sayesinde, eski binalarda kullanılması sonucunda yapının mukavemetini arttırmaktadır. Epoksi macun, derin çatlak ve oyukların bulunduğu bölgelerde kullanıldığı zaman, kimyasal reçine yapısı sayesinde o bölgenin dayanıklılığını arttırır. Duvarları bir yapışkan etkisiyle birbirine bağlar ve daha da açılmasını engeller. Netboya, epoksi taban kaplama malzemelerinin hem satışını hem de uygulamasını 10 yılı aşkın bir süredir sektörün en uygun fiyatları ile müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Taban Kaplama Malzemeleri

Taban Kaplama

Epoksi boya, üzerine gelen darbeleri emer ve hiçbir şekilde zarar görmez. Diğer boyalara göre oldukça kalın bir yapıya sahip olması nedeniyle ağır tonajlı makinelerin darbeleri epoksi boyayı çizemez ve zemin korunur. Çok geniş üretim tesislerinin zeminlerine bile tek parça olarak ve istenilen renklerde uygulanabilir. Epoksi boya uygulama öncesi, çok ciddi bir ortam ve zemin test çalışması yapılmalıdır. Ortamın sıcaklığı, nemi, basıncı gibi birçok etkenin hesaplanarak uygulamanın bu hesaba göre gerçekleştirilmesi gerekir. Bu işlemler uygulanmadığı takdirde, boya tutmayarak yerinden çıkar veya çok verimsiz bir yapıya sahip olur. Epoksi boya uygulaması görüldüğü gibi oldukça kompleks bir işlemdir ve işi bilmeyen insanlar tarafından yapılmaya çalışılması tehlikeli sonuçlar doğurur. Netboya, şubemize gelerek uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Epoksi boya, sıvı geçirmez özelliği sayesinde kimyasal sıvılar da dahil olmak üzere hiçbir sıvıyı emmez ve bu sayede hem boya aşınmaz hem de zemine zarar gelmez. Bu özelliği laboratuvar gibi ortamlarda oldukça verimli olduğu için epoksi boyanın bu ortamlarda uygulanması son derece doğru bir karardır. Temizliği çok kolay olmasının yanında bakteri üretimine izin vermez ve böylelikle hastane, spor tesisleri, yemekhane gibi ortamlarda uygulandığı takdirde temizlik masraflarını azaltmaktadır. Kalınlık miktarına göre ömrü değişiklik gösteren epoksi boya, etkisini 15 yıla kadar tam performanslı bir şekilde sürdürebilmektedir. Son zamanlarda özellikle dekoratif amaçlar için de kullanılmaya başlanan epoksi boya ile 3 boyutlu tasarımlar yaparak rengarenk bir görüntü oluşturmanız mümkündür. Epoksi boya, bu tür tasarımlar için müze ve ev gibi kişisel ortamlarda da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

İşletmenize taban kaplama boyası olarak epoksi boya uygulatmak istiyorsanız epoksi boya fiyatlarını sitemiz üzerinden görebilir ve uygulama süreçleri hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP