SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Yer Kaplama Malzemeleri

Yer Kaplama Boyaları

Yer kaplama malzemeleri arasında 1 numaralı tercih olan epoksi boya, özellikle üretim tesislerinde en çok kullanılan boya çeşididir. Bunun sebebi, ağır tonajlı makinelerin hareketleri esnasında zemin boyası zarar görebilir, hatta zemini aşındırabilir. Hem zemini koruyan hem de harika bir görüntü veren epoksi boya, kimyasal bir reçinedir. Bu yapısı sayesinde, zemin ve duvarların mukavemetini arttırır ve ömürlerini büyük ölçüde uzatır. Eski binaların oyuk ve çatlaklarında kullanımı sonucunda, epoksi boya oyukların daha fazla açılmasını engeller ve bir yapıştırıcı görevi görür. Netboya olarak, epoksi yer kaplama malzemeleri satışı ve uygulaması alanında müşterilerimize 10 yılı aşkın bir süredir piyasanın en uygun fiyatları ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Uygulanacak ortam neresi olursa olsun, Netboya’nın sizlere kusursuz bir hizmet sağlayacağından şüpheniz olmasın.

Yer Boyası

Yer Kaplama Malzemeleri

Epoksi boya, diğer boyalar gibi darbe aldığında aşınmaz ve hiçbir şekilde zarar görmez. Bunu kimyasal bir reçine olmasına ve oldukça kalın bir yapıya sahip olmasına borçludur. Üzerine gelen darbeleri tamamen emer ve zemine zarar gelmesini önler. Uygulanacak zemine istediğiniz renk ve tasarımda epoksi boya uygulaması yapılabilir. Epoksi boya, uygulanması oldukça zor ve uzmanlık gerektiren bir boya türüdür. Uzman olmayan kişiler tarafından doğru bir şekilde uygulanması imkansızdır ve bu kişiler tarafından uygulanmaya çalışılan epoksi boya tamamen boşa gider. Uygulama öncesi, uygulanacak ortamın test edilerek boyanın ne şekilde uygulanacağına karar verilmelidir. Nem, sıcaklık, basınç ve ortamın büyüklüğü gibi etkenler, boyanın yapısını etkilediği için tüm bunlar göz önüne alınarak profesyonel bir ekip tarafından uygulama işlemi gerçekleştirilmelidir. Netboya, Avrupa standartlarının üzerindeki altyapısı ve profesyonel personel kadrosuyla siz değerli müşterilerine eksiksiz bir hizmet sağlamaktadır.

Epoksi boya günümüzde sadece üretim tesislerinde değil, hastaneler, spor salonları, müzeler ve daha birçok alanda tercih edilen bir boya türüdür. Tasarımın önemli olduğu müze gibi alanlarda, her renk ve tasarımda uygulanabilen epoksi boyayla 3 boyutlu tasarımlar yapmak da günümüz teknolojisi ile mümkündür. Kimyasal reçine yapısının bir avantajı olarak bakteri oluşumuna kesinlikle izin vermez. Hijyenin en üst seviyede olması gereken laboratuvar ve yemekhane gibi ortamlarda kullanılması insan sağlığını pozitif yönde etkiler. Epoksi boya, kimyasal madde veya herhangi bir sıvıyı geçirmediği için laboratuvarlarda kullanımı son derece verimli olmaktadır. Sıvıyı geçirmeyen yapısı sayesinde temizliği de çok kolay olan epoksi boya, sizi gereksiz temizlik masraflarından kurtarır.

Epoksi reçine fiyat ve boyanın uygulanma işlemleri hakkında detaylı bilgileri öğrenebilmek için iletişim bölümündeki telefon numaramızı arayarak haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP