SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Uygulama Fiyatları

Epoksi Boya Uygulama

Epoksi boya, daha çok sanayi alanlarında kullanılsa da, ev gibi çeşitli alanlarda da kullanılmaktadır. Dayanımı çok yüksek olan epoksi boya, ağır makinelerin kullanıldığı çalışma ortamlarında kullanıldığı zaman oldukça verimli olmaktadır. Bunun sebebi, epoksi boyanın normal boyaların aksine darbelerden etkilenmemesidir. Bu sayede, boya zarar görmeyerek kalıcı olur ve o güzel görüntüsünü çok uzun yıllar saklar. Epoksi boya kullanılarak yapılan zemin kaplama hizmeti oldukça karmaşık işlemlerden oluştuğu için bu işlemin profesyonel kişiler tarafından en doğru şartlarda gerçekleştirilmesi gerekir. Epoksi boyanın uygulanacağı zeminin özelliklerine göre hangi kalınlıkta uygulanacağı belirlenir. Bu kalınlık ve ortam koşulları da göz önüne alındığında, boyanın 15 yıla kadar yıpranmadan dayanma ömrü vardır. Epoksi uygulama fiyatları, daha önce de dediğimiz gibi ortam koşullarına ve kullanılacak boya miktarına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple Netboya şubemize gelerek veya iletişim kısmında bulunan telefon numaramızı arayarak size ait fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi Uygulama Fiyatları

Zemin kaplama için kullanılan epoksi boyaların fiyatları, web sitemizin fiyatlar bölümünde bulunmaktadır. Epoksi uygulama sektöründe piyasanın en uygun fiyatları ile müşterilerine yardımcı olmayı amaçlayan Netboya, 10 yılı aşkın bir süredir hizmetlerini sizlere sunmaya çalışmaktadır. Epoksi boya, uygulanması çok detaylı bir boya türüdür. Ortamın nemi, sıcaklığı, basıncı, metrekareye ne kadar güneş aldığına kadar bir çok özelliğe dikkat edilerek boyanın nasıl uygulanacağı belirlenmelidir. Profesyonel ekibimiz tüm bu işlemleri yıllarca edindikleri tecrübeler ile kusursuzca yapmaktadır. Şubemize gelerek uygulamalarımız hakkında her türlü detayı öğrenebilirsiniz.

Epoksi boyanın bu kadar çok uygulama alanının olmasının en büyük sebebi çok fonksiyonlu olmasıdır. Darbelere karşı mukavemetini koruması dışında toz, kir, leke tutmaması ve hatta sıvı geçirmemesi, epoksi boyayı tercih sebepleridir. Hastane, yemekhane ve okul gibi ortamlarda hijyenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bakteri tutmadığı için bu tür mekanlarda epoksi boya kullanmak, insan sağlığını korumak için çok doğru bir karardır. Epoksi boya, hiçbir pisliği içine çekmediği için temizliği son derece kolaydır. Eski veya yeni binalarda bulunan kırık ve oyuk gibi binanın sağlamlığını tehdit eden durumlarda epoksi boya uygulamaları ile binanın mukavemeti arttırılabilmektedir. Kimyasal reçine yapısı ile zamanla direnci azalmaz. Müze gibi görselliğin önemli olduğu ortamlarda da dekoratif amaçla kullanabilen epoksi boya, her renk ve tasarımda uygulanabilmektedir.

Epoksi boya hizmetleri ve zemin kaplama hakkında bilgi almak adına sektörün öncü firması Netboya’yı arayarak iletişime geçiniz. Şubemiz haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet etmek için hazırdır.

Tümü
Epoksi Boya
TOP