SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Malzeme Fiyatları

Epoksi Boya Fiyatları

Epoksi boya, boya teknolojisinin son zamanlarda gelişimini aşırı derecede hızlandırması sayesinde en yaygın kullanılan boya çeşitlerinden biri oldu. Genelde zemin kaplamalarda kullanılan epoksi boya, diğer boya türlerinden 10 kat daha dayanıklıdır. Bakteri oluşumuna hiçbir şekilde izin vermemesi ve dış darbelere karşı çok dayanıklı olması ile epoksi boya, oldukça ilgi gören bir boya türüdür. Kimyasal reçine yapısı ile mukavemeti sağlayarak eski yapıların ömrünü uzatır. Çatlakların ve oyukların kapatılarak duvarların güçlendirilmesinde de kullanılmaktadır. Epoksi boyanın ömrü, uygulanan kalınlığa göre değişiklik göstermektedir. Kalınlaştıkça ömrü atan bu boya türü, 15 yıla kadar tam performanslı bir şekilde dayanabilmektedir. Epoksi zemin kaplama malzeme fiyatları boya türüne ve uygulama miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple, web sitemizde bulunan epoksi boya bölümünü inceleyerek epoksi malzemelerimizin fiyatlandırılmasını görebilirsiniz. Netboya, epoksi boya uygulama hizmetlerini müşterilerine en uygun fiyatlara sağlamaktadır.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi Zemin Kaplama Malzeme Fiyatları

Epoksi boya, normal boyalar gibi basit işlemlerle uygulanamaz. Bu işi bilen, bu işe yıllarını veren profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekir. Boya uygulanmadan önce, boyanın uygulanacağı ortam çeşitli parametrelere göre ölçülerek zeminin uygunluğu test edilmelidir. Bu işlem yapılmadığı takdirde, boya yanlış bir şekilde uygulanabilir ve bütün boya heba olabilir. Böyle durumlardan kaçınmak için 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan Netboya ile çalışmak size hem para hem de vakit kazandırır. Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen değerli müşterilerimizi şubemizde beklemekteyiz.

Epoksi boyanın hastane, okul, laboratuvar gibi ortamlarda tercih edilmesinin en önemli sebepleri toz, kir, leke tutmamasıdır. Ayrıca, sıvıları hiçbir şekilde geçirmeyeceği için laboratuvarda kullanımı oldukça verimli olmaktadır. Kimyasal maddeler epoksi boyayı yıpratamayacağı için hem boyanız aşınmaz hem de boyanın altındaki katman zarar görmez. Ağır makinelerin kullanıldığı üretim tesislerinde araçların darbelerine maruz kalan normal boyalar çok kolay bir şekilde aşınabilir. Ancak epoksi boya, zamanla direncini kaybetmeyen yapısıyla, hiçbir şekilde zarar görmez ve çok uzun yıllar sizlere hizmet verir. Yemekhane gibi hijyenin üst seviyede tutulması gerekilen ortamlarda da epoksi boya kullanmak insan sağlığı için oldukça doğru bir karar olacaktır. Her renk ve tasarımda üretebildiğimiz epoksi boyayı, dekoratif amaçlarınız için kişisel ortamlarınızda kullanabilirsiniz.

Epoksi boya hizmetleri ve zemin kaplama hakkında bilgi almak için sektörün öncü firması Netboya’yı hiç vakit kaybetmeden arayarak iletişime geçebilirsiniz. Şubemiz haftanın her günü açık olup sizleri misafir etmek için de hazır beklemektedir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP