SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Fiyatları

Epoxy Boya Nedir?

Epoxy, ingilizce bir terim olmakla beraber Türkçe yazılışı epoksidir ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyan bir boya türü olarak bilinir. Epoksi boyalar, bildiğiniz gibi sanayi ve üretim tesislerinde bolca kullanılan bir boya türüdür. Bunun sebebi epoksi boyanın çok sert darbelere karşı bile dayanıklı olması ve kimyasal maddeleri geçirmemesidir. Bakteri tutmayan yapısı sayesinde hastaneler, okullar, laboratuvarlarda da kullanılabilmektedir. Netboya, epoksi boyanın satışını ve uygulamasını son derece profesyonelce gerçekleştirmektedir. Çok karmaşık ve detaylı işlemler sonucu uygulanan bu boya türü diğer boyalar gibi değildir. Epoksi boya, nem, sıcaklık ve ortamın ne kadar güneş aldığına kadar birçok testten geçerek uygulanması gerekilen bir boya türüdür. Bu sebeple, uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında boyanın tamamen boşa gitmesi çok normal bir durumdur. Epoxy fiyatları hakkında detaylı bilgiler sonraki paragraflarda bulunmaktadır.

Epoxy Boya Nasıl Uygulanır?

Epoxy Fiyatları

Epoxy boya, kimyasal reçine yapısıyla kırık ve oyuk duvarları birbirine tutturmada yapışkan görevi görmektedir. Bu özelliği ile duvarların mukavemetini son derece arttırır ve duvarın daha fazla açılarak zarar görmesini engeller. Duvarları güçlendirdiği için eski binalarda kullanılması da çok sık görülen bir durumdur. Genelde çok geniş zeminlere uygulanan bu boya türü istenilen renk ve istenilen boyutta uygulanabilmektedir. Uygulama öncesi, boyanın ömrünü arttırıcı birçok işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerin önemini uygulama sonrası rahatlıkla görebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu işlemler yapılmadan uygulanan boyalardan istenilen verim alınamaz ve bütün süreç başarısız olur. Bu yüzden Netboya olarak, profesyonel çözümlerimizle sizlere destek olmak için siz değerli müşterilerimizi şubemize bekleriz.

Laboratuvar gibi kimyasal maddelerin kullanıldığı alanlarda epoxy boyanın kullanılması hayati önem taşır. Epoxy boya, kimyasal maddeleri ve bunun yanında hiçbir sıvıyı geçirmez. Bu sayede zemininiz kimyasal maddeler yüzünden aşınmaz ve zorluk çekilmeden üzerinden silinebilir. Darbelere karşı da oldukça dayanıklı bir yapısı olan epoxy boya, 15 yıla kadar tam performansla çalışabilmektedir. Dekoratif amaçla da kullanılan bu boya türüyle göz alıcı tasarımlar yapabilirsiniz. Renk olarak neredeyse sınırsız seçeneğe sahip olduğunuzu da belirtmek isterim. Fiyatları boyanın nereye uygulanacağı ve ne miktarda uygulanacağına göre değişiklik göstermektedir. Web sitemizde bulunan epoxy fiyatları bölümünden fiyat bilgilerine erişebilirsiniz. Uygulayacağınız ortama göre detaylı bir fiyat bilgisi almak isterseniz iletişim kısmındaki telefon numaramızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplamak için 7/24 sizleri Netboya şubemizde beklemekteyiz. Telefon numaramızı arayarak personelimiz tarafından istediğiniz konuda detaylı bir şekilde bilgilendirilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP