SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Malzeme Fiyatları

Epoksi Boya Nedir?

Ağır makinaların kullanıldığı üretim tesislerinde ve sanayi alanlarında evde kullandığımız sıradan boyalar kullanılmaz. Zemine kimyasal madde dökülmesi veya herhangi bir darbe sonucu boya aşınır ve hoş olmayan bir görüntü oluşur. Epoksi boya, bu tür iş alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken epoksi boya uygulama işleminin, doğru şartlarda gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Netboya 10 yılı aşkın bir süredir, aradığınız profesyonel desteği sizleri sağlamaktan mutluluk duymaktadır. Epoksi boyanın dayanma ömrü uygulandığı kalınlığa bağlı olarak değişmektedir. Zeminin ve ortam şartları göz önünde bulundurularak yapılan test işlemleri sonucunda, boyanın hangi kalınlıkta olacağına karar verilir. 15 yıla kadar hiç aşınmadan dayanıklılığını sürdüren epoksi boya, dekoratif amaçla da ev ortamlarında kullanılmaktadır. Epoksi malzeme fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz iletişim kısmından bizleri arayarak gereken her sorunun cevabını personelimizden alabilirsiniz.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi Malzeme Fiyatları

Epoksi boya ile zemin kaplama uygulamalarının fiyatlandırılması web sitemizdeki fiyatlar bölümünde bulunmaktadır. Epoksi boya uygulama aşamaları, normal boyaların duvara uygulanması gibi basit işlemlerden oluşmaz. Ortamın nemi, sıcaklığı, zeminin yumuşaklığı gibi daha birçok özelliğin test edilerek boyanın tüm bu özelliklere göre uygulanması gerekir. Bu işte uzmanlaşmamış kişiler tarafından epoksi boya uygulanmaya çalışıldığında boya kalkması ve kıvamın tutmaması gibi birçok problemle karşılaşılır. Bu işlemlerin normal bir insan tarafından yapılması imkansıza yakın olduğu için Netboya gibi bu işe yıllarını vermiş bir firma ile çalışmanız en doğrusu olacaktır. Son zamanlarda boya teknolojisinin bir hayli gelişmesi sayesinde 3 boyutlu tasarımlar yaparak çok hoş görüntüler elde etmek mümkün olmaktadır.

Epoksi boya fiyatları, boya modeline ve uygulanılacak zemine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı 200 ile 600 lira arasındadır ve eğer kendinize özel fiyat bilgisi almak isterseniz telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Epoksi boya, bakteri tutmadığı ve temizlenmesi çok kolay olduğu için oldukça hijyenik bir boya türüdür ve okul, hastane, yemekhane gibi yapılarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kimyasal reçine yapısı ile çatlak zemin ve oyukları kolaylıkla doldurur ve daha da açılmasını engeller. Mukavemetini zamanla kaybetmeyen epoksi boya, çok geniş zeminlerde bile rahat bir şekilde kullanılabilir. Epoksi boya, istenilen her renk ve tasarımda uygulanabilecek bir boya türü olduğu için ev gibi kişisel ortamlarda da kullanılabilmektedir.

Netboya şubemize gelerek, epoksi boya fiyatları ve uygulamalarımız hakkında çok daha detaylı bilgileri personellerimizden alabilirsiniz. Telefon numaramızı arayarak da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP