SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Boya Uygulama

Epoksi Boya Nedir?

Epoksi boya uygulama işlemlerinde, kullanılan yöntem ve uygulayıcıların tecrübe seviyesi büyük önem arz etmektedir. Profesyonel olmayan kişiler tarafından bu işlem uygulandığında, uygulama aşamalarının zorluğu göz önünde bulundurulursa boyanın yerinden çıkması hiç de şaşırılacak bir durum değildir. Netboya, 10 yılı aşkın tecrübesi ile kusursuz ve profesyonelce gerçekleştirdiği epoksi boya uygulama hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Zamanla direncini kaybetmeyen bu özel boya türü sayesinde, neredeyse her yapıda epoksi boya uygulama işlemini gerçekleştirebilme kabiliyetine sahibiz. Uzman personel kadromuz tarafından uygulanan bu işlemin fiyatlandırılması sektörün en uygun fiyatları baz alınarak yapılmaktadır. Epoksi boya, darbelere ve kimyasal maddelerin zararlı etkilerine dayanıklı yapısı nedeniyle genelde zemin üzerinde uygulanan bir boya türüdür.

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Epoksi Boya Uygulama

Netboya, sektörün ileri gelen kurumsal boya imalat ve uygulama firmalarından bir tanesidir. Ürünlerimiz, son teknolojiyle üretilmiş olmakla birlikte 1. sınıf kaliteye sahip ürünlerdir. Uzman personel kadromuz ve müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya çalışan sıkı prensibimiz sayesinde sizlere en üst kalitede epoksi boya uygulama hizmetini sunmaktayız. 10 binleri geçen referanslarımız ile bizleri tercih etmeyi düşünen müşterilerimize güven aşılamak bizim için çok önemli bir husustur. Epoksi boya uygulama işlemleri oldukça detaylı ve uzman gerektiren işlemlerdir. Sıcaklık ve nem gibi bir çok etkene bağlı olarak uygulama teknikleri farklılık gösterir. Tüm bu etkenler boyanın dayanıklı ve uzun ömürlü olmasında büyük rol oynamaktadır.

Epoksi boya, bakteri oluşumunu engellediği için hastane ve okul gibi hijyenin en üst seviyede tutulması gerekilen yapılarda bolca kullanılmaktadır. Sıvıları içine çekmediği için üstüne dökülen bir sıvı hiç zorluk çekilmeden rahatlıkla temizlenebilir. Diğer boya türlerinde bulunmayan bu özelliği sayesinde sizlere hem para hem de zaman kazandıracaktır. Epoksi boya, kimyasal reçine yapısı sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır ve bu dirençli yapısını çok uzun süreler korur. Kullanılan madde kriterine bakılmadan tüm oyuk ve çatlakları doldurur ve bir bağlayıcı görevi görür. Daha önceki yıllarda epoksi boya daha çok endüstriyel alanlarda kullanılsa da günümüzde 3 boyutlu tasarım teknolojisinin gelmesiyle birlikte dekoratif amaçla kullanıldığını da söyleyebiliriz. Zeminin özelliklerine bakılmaksızın istediğiniz her renk ve tasarıma uygun kaplama işlemini uygulayabilmekteyiz. Zeminin özelliğine göre 4mm ve 1,5cm aralığındaki kalınlıklarda uygulanan bu işlemde kalınlık miktarı arttıkça kullanım ömrü 15 yıla kadar uzamaktadır.

İletişim kısmında bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşarak personelimizden uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Netboya olarak, siz değerli müşterilerimizi günün her saati misafir etmekten mutluluk duyarız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP