SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Endüstriyel Boya

Endüstriyel Boya Nasıl Uygulanır

Endüstriyel çalışma alanlarında kullanılacak olan boyalar normal evlerde kullandığımız gibi olmaz. Bunun sebebi ise bu tip çalışma ortamlarının çok daha hor kullanılıyor olmasıdır. Bu sebeple kullanılan boyanın epoksi türünde olması ve bu sayede yapışkan yapısı ile zemini koruması gerekir. Üretim tesislerinde bulunan dev makinelerin hareketi veya bu makinelerden çıkan ürünlerin yerle teması sonucunda zemin boyası hasar görebilir. Hatta daha kötüsü zeminin kendisi dahi hasar görerek yüksek masraflar ortaya çıkarabilir. Epoksi endüstriyel boya ise kimyasal reçine yapısı ve yapışkan özelliği sayesinde zemine gelecek her türlü darbeye karşı mukavemet sağlar. Yapısı gereği gelen tüm darbeyi emer ve zemini de kendini de korur. Epoksi boyanın kullanım ömrü uygulandığı yapıya göre değişmekle beraber 5 ila 15 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

Endüstriyel Boya Nedir

Endüstriyel Boya

Netboya olarak sektörün öncü kurumsal boya firmalarından bir tanesiyiz. Ürünlerimizin tamamı avrupa birliği standartlarında olup, 1. sınıf kalitede ürünlerdir. Dünya standartlarının üzerinde teknik altyapı imkanlarımız, uzman personel kadromuz, müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma prensiplerimiz ve sektörün en uygun fiyatları ile sizlere 10 yılı geçkin bir süredir hizmet sağlamaktayız. Bugüne kadar sektörde 10 binlerce başarılı epoksi boya satış ve uygulama referansına sahip olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Epoksi endüstriyel boya uygulama işlemi normal boyalar gibi değildir. Bu sebeple tecrübeli ve profesyonel olmayan kişiler tarafından yerine getirildiği zaman boyanın çok kısa zamanda yerinden kalkma riski vardır. Bu hem çok itici bir görüntü oluşturur hem de sizi yok yere masrafa sokar.

Epoksi boya uygulama işlemi öncesinde yapılacak olan zemin kontrol ve ortam testleri çok büyük önem taşımaktadır. Netboya kadrosunda bulunan uzman personel arkadaşlarımız uygulama öncesinde 1-2 günlük test süreçlerini uygularlar. Bu süreçte ortamın güneş ışığını aldığı açı, sıcaklık ve nem gibi değerler titizlik ile ölçülerek uygulanacak boya ve uygulama şekline karar verilir. Epoksi boyanın mukavemet harici en önemli özelliklerinden birisi de üzerinde bakteri oluşumuna izin vermemesidir. Bu sayede hijyen şartlarının önemli olduğu binalarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Özellikle boya teknolojisinin çok geliştiği bu yıllarda dekorasyon açısından da çok tercih edilen epoksi boya ile 3 boyutlu zemin tasarımları yapabilmek mümkündür.

Netboya web sitesi iletişim bölümünde göreceğiniz bilgilerden bizlere ulaşarak personelimizden fiyat ve uygulamalar ile alakalı detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Şubemiz siz değerli müşterilerimizi haftanın her günü ve her saati misafir etmeye hazırdır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP