SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Uygulama

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

Zemin kaplamalar için her zaman ilk tercih olan epoksi boyanın uygulama aşaması çok detaylıdır. Normal boyalar gibi direkt olarak uygulanması söz konusu olmayacağı için kendi başınıza bu işlemi gerçekleştirmeniz veya profesyonel olmayan kişiler tarafından bu hizmetin verilmesi kısa vadede boyanın çıkması ile sonuçlanacaktır. Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize dünya standartlarının üzerinde ve uzman bir personel kadrosu ile hizmet sağlıyoruz. Sektörün en uygun fiyatları ile en kusursuz hizmeti alabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Üretim tesisleri ve birçok binada zeminler kullanım sebebiyle aşınabilir ve bu sebeple epoksi boya genelde zemin kaplamalar için tercih edilir. Epoksi uygulama sonrasında zemine gelen darbeler bu boya tarafından emileceği için zemin bir zarar görmeyecektir. Epoksi boya kimyasal reçine olup yapışkan bir yapıya sahiptir.

Epoksi Boya Nedir

Epoksi Uygulama

Epoksi boya özellikle eski yapılarda yarıklar arasına girerek iki tarafı birbirine yapıştırır ve bu sayede yapının mukavemetine katkıda bulunur. Yapının uzun süre daha daha güçlü bir şekilde durması sağlanır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber epoksi boya artık dekorasyon alanında da kullanılmaya başladı. 3 boyutlu tasarım teknolojisi ile artık müstakil evlerde de epoksi boya kullanılmaya başlanmış durumda. Epoksi boyanın uygulanma süreci oldukça detaylı olup güneş ışığının geliş açısı, sıcaklık, nem oranları gibi değerler epoksi boyanın uzun vadeli olarak kullanılması adına çok önem arz etmektedir.

Epoksi boyanın bir diğer kritik özelliği de üzerinde bakteri oluşumuna kesinlikle izin vermemesidir. Bu sayede epoksi boya hijyenik şartların çok önemli olduğu binalarda kullanılmaktadır. Hastane, yemekhane, okullar ve laboratuar gibi binalarda kullanılması çok verimli olmaktadır. Hiçbir sıvı ve kimyasal ile etkileşime geçmediği için epoksi boya üzerine dökülen her şey çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Bu da uzun vadede temizlik masraflarının düşmesini sağlayacaktır. Epoksi boyanın kimyasal reçine yapısı sayesinde üzeri her daim pürüzsüz kalacaktır. Ağır sanayi makinelerinin üzerinde hareket etmesi veya bir şekilde darbe sonucunda epoksi boyanın aşınması kesinlikle mümkün değildir. Zemin ne kadar geniş olursa olsun istediğiniz renk ve tasarımda tek seferde uygulanabilme özelliğine de sahiptir.

Netboya olarak işlemlerimizi öncesinde zemin kontrol şartlarını gerçekleştirerek yapıyoruz. Bu sayede boya işlemi hızlı ve kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Epoksi boya satın almak veya epoksi boya uygulama hizmeti almak için iletişim bölümünde bulunan bilgilerden netboya ile günün her saatinde iletişime geçerek personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP