SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Astar

Epoksi Boya Nedir

Epoksi boya teknolojisinin gelişmesi ile beraber artık zeminler eskisine göre çok daha dayanıklı ve dekoratif olarak da şık duruyorlar. Kimyasal reçine yapısı sayesinde epoksi boya çok dayanıklı bir boya türü olmakla beraber epoksi astar ile yapıya göre de epoksi boyanın ayarlanması mümkündür. Her zemine göre aynı tür uygulanamayacağı için öncesinde yapılacak olan zemin çalışmaları çok büyün önem arz etmektedir. Normal boya gibi uygulanmadığı için epoksi boya zemine profesyonel kişiler tarafından uygulanması gerekir. Netboya olarak 10 yılı geçen tecrübemiz ve uzman personel kadromuz ile sizlere çok uygun fiyatlara hizmet sağlamaktayız. Epoksi boya uygulama işlemleri öncesinde nem oranları, güneş ışınlarının zemine geldiği açı ve kaç saat geldiği, ortam sıcaklık ortalamaları, zemin şartları gibi bir çok kriter detaylı bir şekilde incelenmelidir. Dünya standartlarının üzerinde teknik altyapı imkanlarımız ve sıfır hata parolası ile Netboya’dan en iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz dahi olmasın.

Epoksi Boya Ücretleri

Epoksi Astar

Epoksi astar ve boyanın kullanım alanları genelde üretim tesisleri olarak bilinse de bugün müstakil ve hatta apartman dairelerinde bile kullanılmaktadır. 3 boyutlu tasarım özelliği ile aslında harika dekoratif salonlar veya odalar ortaya çıkarmak mümkün. Netboya olarak 1-2 gün boyunca yapılacak zemin çalışmaları sonrasında epoksi boya uygulama işlemini tek seferde, dersiz ve istediğiniz renk veya tasarımda gerçekleştirmekteyiz. Epoksi boyanın en önemli özelliği mukavemet derecesi çok yüksek bir boya olmasıdır. Bu sayede dışarıdan gelecek her türlü darbeyi emer ve bulunduğu zeminin zarar görmesini de engeller. Zemin şartlarına ve kullanım derecesine göre değişmekle beraber en az 5 en çok ise 20 yıl kadar bir kullanım ömrü bulunmaktadır.

Epoksi boyanın bilinen özelliklerinden bir tanesi de üzerinde bakteri oluşumuna izin vermemesidir. Bu sebeple hijyen şartlarının çok önemli olduğu binalarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Laboratuar gibi ortamlarda yerle temas eden kimyasallar boyayı kaldırır ve çok kötü bir görüntüye sebep olur. Fakat epoksi boya hiçbir kimyasal veya sıvı ile etkileşime geçmediği için bu tip ortamlarda uygulanması tavsiye edilir. Yine aynı şekilde etkileşime geçmediği için temizliği de çok kolay olmaktadır. Yemekhane veya yurt gibi ortamlarda da bu sebeple yoğun bir talebe uğramaktadır.

Netboya iletişim bölümünden bizler ile iletişime geçerek fiyat ve uygulama konularında çok daha detaylı bilgileri personelimizden günü dilediğiniz saatinde öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP