SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoxy Boya Fiyatları

Epoxy Boya Nasıl Uygulanır

Fabrikalarda, hastanelerde, yemekhanelerde, üniversitelerde veya bu şekilde ciddi yoğunluk olan bölgelerde zemin aşınması firma sahiplerinin en çok şikayet ettiği konulardan birisidir. Yoğun yaya geçişi, makinelerin hareketi, malzemelerin yere düşmesi, kimyasallar ile yerin teması gibi konular sebebiyle zeminde yıllar içerisinde aşınmalar meydana gelir. Bunun önüne geçmenin yolu ise epoksi boya kullanımıdır. Epoksi boya yapısı gereği kalın ve çok güçlü bir boyadır. Bu sayede gelecek her türlü darbeyi emer ve kendini koruduğu gibi aynı zamanda zemini de korumuş olur. Bu sayede epoksi boya kullanım ömrü boyunca zemininiz hiç zarar görmez ve ciddi bir maddi zararın da önüne geçmiş olursunuz. Netboya olarak epoxy boya fiyatları ve uygulama işlemleri konusunda sektörün öncü firmalarından bir tanesiyiz ve 10 yılı geçkin süredir müşterilerimize kurumsal hizmetlerimizi dünya standartlarının üzerinde altyapı imkanları ve uzman personel kadromuz ile sunuyoruz.

Epoxy Boya Nedir

Epoxy Boya Fiyatları

Epoksi boya dilediğiniz renk çeşidi ile uygulanabilir ve zemin boyutu ne olursa olsun tek seferde gerçekleştirilebilir. Yapısı gereği her ortam için uygun değildir ve bu sebeple uygulama öncesinde yapılacak olan zemin kontrol işlemleri hayati önem taşımaktadır. Epoksi boya diğer boyalar gibi herkes tarafından uygulanamaz, sadece bu boya üzerinde profesyonel ve tecrübe sahibi kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Boya uygulanacak bölgenin güneş ışığını alma açısı, sıcaklık, nem değerleri ve yapı özellikleri gibi bir çok konu epoksi boya uygulama aşamasında hayati önem arz etmektedir. Netboya çalışanları 1-2 gün öncesinden gelerek zemin şartlarını kontrol eder ve eğer mümkün ise uygun olmayan zemini uygun hale getirirler. Hiçbir şekilde uygun olmadığını düşündüğümüz zeminlere de kesinlikle boya uygulama işlemini gerçekleştirmeyiz.

Epoksi boya dayanıklı olması yanı sıra aynı zamanda çok hijyenik bir boyadır. Kimyasal reçine yapısı sayesinde epoksi boya uygulama işlemi sonrasında zeminde bir daha asla bakteri oluşmayacaktır. Bakteri oluşmadığı içinde epoksi boya hijyenik şartları taşıması gereken kurumların her zaman ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Epoksi boya 15 yıla kadar kullanım ömrü sunan aslında oldukça ekonomik bir boya türüdür diyebiliriz. Gelişen teknoloji ile beraber artık sadece iş yerlerinde değil evlerde de dekoratif amaçlar ile hatta 3 boyutlu olarak uygulanabilmektedir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda Netboya’nın epoksi boya fiyatları ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgiler almak isteyen müşterilerimiz günün her saatinde iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak personelimizden gerekli bilgileri öğrenebilirler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP