SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

3D Zemin Kaplama

3 Boyutlu Zemin Kaplama

Dekorasyon artık hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Artık teknolojinin gelişmesi ile beraber dekorasyon işlemleri sadece mobilya veya diğer aksesuarlar ile değil boya ile de yapılmakta. Normal boyalar ile sadece renk konusunda tercih yapabilirken, 3d zemin kaplama boyaları ile yapabilecekleriniz neredeyse sınırsız diyebiliriz. Epoksi boya türü ile gerçekleştirilen 3 boyutlu zemin kaplama işlemi ile artık bastığınız her yer başka bir dünya olacak ve hiç şüpheniz olmasın misafirleriniz çok etkilenecek. 3D zemin kaplama boya sadece epoksi boya ile yapılabilir ve kesinlikle profesyonel çalışanlar tarafından uygulanması şarttır. Netboya olarak sektörde 10 yılı geçkin tecrübemiz, Avrupa Birliği standartlarının üzerindeki çalışma şartlarımız, ileri teknoloji ekipmanlarımız, uzman personel kadromuz ve müşteri memnuniyetine çok önem veren anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile hizmet sağlıyoruz.

3 Boyutlu Yer Boya Kaplama

3D Zemin Kaplama

Epoksi boya kimyasal reçine ve yapışkan yapısı sayesinde çok uzun ömürlü kullanılabilen bir boya çeşididir. Bu doğrultuda epoksi boya kullanılan yerlerde, hareket edilebilir ve hatta ciddi darbeler alması durumunda dahi zemin zarar görmeyecektir. Özellikle iş alanlarında zemine gelen darbeler sonucunda hem boya zarar görmekte hem de zeminin kendisi hasar görerek yıllar içerisinde hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkmakta. Epoksi boya bu nedenle eski yapılarda kullanıldığı zaman adeta yapıyı yenilemektedir. Epoksi boya yapışkan yapısı sayesinde hasarlı yapının hasarlı bölümlerine dolar ve oraya ekstra bir mukavemet getirir. Bu sayede yapının ömrü uzadığı gibi hoş olmayan görüntü yerine pürüzsüz bir görüntü oluşur. Zemin kaplama ve 3d zemin kaplama istediğiniz modelde tek seferde uygulanabilir. Bu işlem oldukça hassas bir işlem olup yanlış yapılması durumunda boya kalkar veya içerisinde hava kabarcıkları oluşuruz.

Epoksi türü boyalarda uygulama işleminden ziyade, öncesinde yapılacak olan zemin şartlarını iyileştirme ve test işlemleri daha büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle kesinlikle bu işlemleri merdiven altı firma veya kişilere yaptırmayınız. Netboya uyguladığı işlemlerde muhitinizin şartlarına göre 5 ila 15 yıl kullanım garantisi sunmaktadır. Epoksi boya üzerinde hiçbir şekilde bakteri oluşumu gerçekleşmeyeceği için hijyen şartı taşınması gereken iş yerlerinde veya mekanlarda tercih sebebi de olmaktadır.

En kısa zamanda 3d zemin kaplama işlemini yaptırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak, günün dilediğiniz saatinde personelimizden detaylı uygulama ve fiyat bilgilerini anında öğrenebilir veya açık adresimize bizzat misafir olabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP