SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Yapıştırıcı

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

Epoksi boyalar aslında yapıştırıcı olarak geçmez fakat muazzam bir yapışkan özelliği bulunmaktadır. Kimyasal reçine yapısı sayesinde bu yapışkan özelliği epoksi boyayı sektörün en güçlü boyalarından bir tanesi yapar. Kıvamı ve yapısı normal boyalardan çok farklı olduğu gibi aynı zamanda uygulanması da çok farklı olacaktır. Epoksi yapıştırıcı denmesinin sebebi de yapıların üzerine güçlü bir şekilde yapışmasından kaynaklı olabilir. Özellikle büyük üretim tesislerinde ve dekoratif anlamda çok tercih edilen epoksi boyanın kullanım alanı ise çok geniştir. Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile profesyonel hizmet sağlıyoruz. Avrupa Birliği standartlarındaki uygulama ve malzeme hizmetimize ek olarak uzman bir personel kadrosu ile bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Sektör hayatımız boyunca sahip olduğumuz on binlerce başarılı referans ve mutlu müşterilerimiz bizlere gurur veriyor.

Epoksi Boya Nedir

Epoksi Yapıştırıcı

Epoksi boyanın ilk kullanım amaçlarından birisi yapıyı dayanıklı hale getirmek ve güzel görünmesini sağlamaktır. Reçine yapısı sayesinde epoksi boya oldukça kuvvetlidir ve dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı da çok dayanıklıdır. Bunun sayesinde üretim tesislerinde ve özellikle ağır sanayi makinaların hareketi esnasında aşınan zeminler korunmuş olacaktır. Epoksi boya hiçbir sıvı ile iletişime geçmediği için özellikle laboratuar gibi kimyasal malzemelerin sık sık zeminle temas edeceği ortamlarda da ilk tercihlerden bir tanesidir. Asla etkileşime geçmeyeceği için temizliği de bir o kadar kolay olacaktır.

Epoksi boya üzerinde kesinlikle bakteri oluşumu mümkün değildir. Bunun avantajı olarak da hijyenik olması gereken ortamlarda bu boyanın kullanımı mümkündür. Hastane ve yemekhane gibi binalarda zemin kaplama olarak epoksi boya tercih edilmesinin sebebi de budur. Epoksi yapıştırıcı boya tek seferde ve dersiz olarak zeminlere uygulanabilir. Ayrıca her renkte bulunan epoksi boya ile 3 boyutlu tasarımlar yapmakta mümkündür. 3 boyutlu epoksi boya tasarımlarının gelişmesi ile beraber artık sadece iş alanlarında değil aynı zamanda epoksi boyayı müstakil evlerde de görmeye başladık. Boyanın uygulama aşamasından çok öncesinde yapılacak olan zemin çalışmaları hayati önem arz etmektedir. Bu boyanın tüm aşamaları kesinlikle işinde tecrübe sahibi profesyoneller eşliğinde gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde sağlık sorunları ortaya çıkarabileceği gibi yanlış uygulama sonucunda boya yerinden kalkabilir.

Siz de epoksi boya uygulama hizmetini almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan adreslerimizden bizlere ulaşarak sektörün en uygun fiyatlı ve en profesyonel hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP