SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Boyası

Zemin Boyası Fiyatları

Üretim tesislerinde zemin boyasının türü çok büyük önem taşımaktadır. Büyük tesislerde, ağır tonajlı makinelerin hareketleri esnasında zemin boyası zarar görebilir, hatta zemin çok güçlü olsa dahi aşınabilir. Bu sebepten dolayı büyük zeminlerde boya ile koruma sağlanması gerekmektedir. Epoksi boyanın ise üretiliş amaçlarından bir tanesi budur. Teknolojinin gelişmesi ile beraber oldukça yol alan epoksi boya kimyasal bir reçinedir ve yapışkan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple dayanıklılık gereken yerlerde kullanılması avantaj sağlar. Duvarlarda veya zeminde kullanıldığı zaman hasarlı bölümlere dolan boya yapışkan özelliği sayesinde duvarın veya zeminin mukavemetini artırarak kullanım ömrünü de pozitif yönde etkileyecektir. Netboya olarak epoksi zemin boyası satışı ve uygulaması alanında müşterilerimize 10 yılı geçkin bir süredir sektörün en uygun fiyatları ile hizmet sağlamaktayız. Alanınız ne kadar geniş olursa olsun sizlere kusursuz bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zemin Boyası İstanbul

Zemin Boyası

Epoksi boya aldığı darbeler sonucunda hiçbir şekilde çizilmez veya zarar görmez. Oldukça kalın olan yapısı kimyasal reçine olması sayesinde gelen darbeyi emer ve kendisini koruduğu gibi zemini de korur. Zemine tek seferde ve istediğiniz renkte de uygulanması mümkündür. Epoksi boya aynı zamanda bakteri oluşumuna da engel olduğu için hijyenik şartları taşıması gereken ortamlarda kullanılan bir boya türüdür. Özellikle yemekhane, hastane ve laboratuar gibi müesseselerde sıkça kullanılmaktadır.

Hiçbir sıvı ile iletişime geçmediği için epoksi boya bulunan zeminlerde temizlik yapmak büyük kolaylıktır. Bu sayede işletmeler temizlik hizmeti masraflarınıda en düşük seviyeye düşürebilirler. Epoksi boya uygulanması konusunda çok önemli kriterler bulunmaktadır. Normal boya yapmayı bilen kişilerin kimyasal yapısı tamamen farklı olan bu zemin boyasını uygulaması söz konusu dahi olamaz. Zemin şart ve kontrolleri denetlenmemiş ortamlara yapılacak olan zemin boyama işlemi maalesef boyanın anında kalkması ile sonuçlanır. Netboya bünyesinde çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız epoksi boya uygulanacak zemini 1 gün öncesinden nem oranı, güneş ışığını alış açısı gibi detaylı kriterler eşliğinde denetlerler. Alınan notlar doğrultusunda en doğru boya türü ve uygulama şekli belirlenecektir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber epoksi boya artık sadece fabrikalar veya tesislerde değil aynı zamanda ev ortamlarında da kullanılabilmektedir.

Siz de epoksi boya ile zeminlerinizi kaplamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan her türlü soru için bizlere günün her saatinde telefon yolu ile ulaşarak personelimizden gerekli bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP