SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Poliüretan Boya

Poliüretan Nedir

Netboya olarak sektörde 10 yılı geçkin bir süredir müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Her daim müşteri memnuniyetini düşünerek uygun fiyatlar ve profesyonel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Poliüretan boya her türlü zemin ve dış kaplamalarda kullanılan bir yalıtım boyasıdır. Yapı itibariyle çok güçlü olduğu için ortamın ısısını korumak amacıyla bir boya arıyorsanız bundan daha iyisini bulmanız ise imkansızdır. O kadar dayanıklıdır ki bu boya kullanılarak yalıtım işlemi yapılmış binaların dinamitler ile dahi çok zor yıkıldığı bilinmektedir. Bu mukavemet ve yapışkan yapı özelliği sayesinde poliüretan boya eski yapılar da daha büyük dayanıklılık göstermektedir. Metrekaresi önemsiz olmak ile beraber her türlü geniş alana ve dış cepheye tek seferde uygulanabilmektedir.

Poliüretan Nasıl Uygulanır

Poliüretan Boya

Normal boyalardan çok farklı bir kimyasal yapıya sahip olduğu için poliüretan boya uygulaması kesinlikle işinin ehli ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede daha verimli bir işlem gerçekleşmiş olur. Ayrıca yine poliüretan boya uygulamasından önce yapılacak olan zemin çalışmaları boyanın uygulanmasından daha büyük önem taşır. Öncesinde ortamın ne oranı, zeminin yapısı, ısı gördüğü noktalar ve güneşe olan cephesi çok detaylı bir şekilde incelenmelidir. Bunlar dikkate alınmadan gerçekleşecek bir uygulama işleminin sonucu facia olabilir. O sebeple böyle bir yapınıza poliüretan boya uygulamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Netboya ile iletişime geçerek işleminizi profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Netboya olarak tüm işlemlerimiz Avrupa Birliği standartlarında olup bu işlemi uygulayacak personelimizde hem alanlarında eğitimli hem de yüzlerce başarılı uygulama referansına sahip olan profesyonel ekip arkadaşlarımızdır. İşlemleriniz yapınızın muhiti ve şartlarına göre değişebilmekte olup Netboya olarak tüm işlemleri randevu vermeden anında teslim alıyor ve rekor sürelerde sahibine geri kusursuz bir şekilde boyama işlemi yapılmış alanı teslim ediyoruz. Yapınızın ortam şartları ve kullanım yoğunluğuna göre poliüretan boyanın ömrü 5 ila 15 yıl arasında değişebilmektedir. Bu süre boyunca tam verim alabileceğiniz boya türü sayesinde oldukça kuvvetlidir ve her türlü darbeyi de yapısında emer. Kalkması, aşınması gibi durumlar ise kullanım ömrü boyunca söz konusu dahi değildir.

İletişim bölümünde bulunan telefon numarasından günün dilediğiniz saatinde bizleri arayarak personelimizden gerekli bilgileri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca daha detaylı ve yüz yüze görüşmek adına yine sitemizin iletişim bölümündeki adresimize gelerek misafirimiz olabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden Netboya kalitesi ile tanışarak işletmeniz ile alakalı en doğru kararı verin ve uygun fiyatlı profesyonel hizmetlerimizden faydalananın.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

TOP