SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Reçine Fiyat

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

Epoksi boya son yıllarda boya teknolojisinin aldığı ivme ve gelişme sayesinde bugün üretim tesislerinin neredeyse tamamında kullanılan bir boya çeşidi. Kimyasal reçine yapısı sayesinde epoksi boya diğer boya türlerinden en az 10 kat daha dayanıklı olup zemin kaplamalarda kullanılmaktadır. Epoksi reçine fiyatlarına gelmeden önce sizlere neden epoksi boyanın tercih edilmesi gerektiğini ve dikkat edilmesi gereken noktaları bu konu da anlatmaya çalışacağım.

 

Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir yapışkan epoksi kimyasal reçine boya satışını ve uygulama işlemlerini müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile sunmaktayız. Epoksi boya konusunda bir çok detay olup aslında boyanın uygulanma işlemi işin en kolay kısmıdır. Bu sebeple sadece boya yapmayı bilen kişilerin epoksi boya uygulama işlemini yapması da imkansızdır.

Epoksi Boya Ücretleri

Epoksi Reçine Fiyat

Uygulama öncesi yapılacak zemin ve ortam kontrol test işlemleri boyanın uygulanmasından çok daha büyük önem arz etmektedir. Bu noktada çok titiz çalışan Netboya Avrupa standartlarının üzerinde altyapı, teknolojik ekipmanlar ve uzman personel kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Büyük üretim tesislerinde ağır makinelerin hareketi veya mamüllerin yere düşmesi sonucunda zemin aşınması ve zemin boya aşınması gibi sorunlar meydana gelebilir. Kimyasal reçine ve yapışkan özelliği ile epoksi boya bu aşınmanın önüne geçmektedir. Her türlü darbeyi emer ve kendini koruduğu gibi zemini de korumuş olur. Uygulanan bölgedeki yarıkların içerisinde girer ve yapışkan özelliği sayesinde iki yarığı birbirine tutturur. Özellikle eski yapılarda bu hayati bir önem arz eder zira binanın mukavemeti de önemli ölçüde artmış olur.

Epoksi boya sadece üretim tesislerinde değil 2018’yılı düşünüldüğünde evler, hastaneler, yemekhaneler, spor salonları gibi bir çok alanda tercih edilmekte. Dekorasyon özelliği ve tek seferde uygulanabilir olması da önemli bir tercih sebebidir. Ayrıca epoksi boya kimyasal reçine yapısı sayesinde üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez. Bu sebeple yemekhane veya labaratuar gibi hijyen şartlarının çok önemli olduğu bölümlerde de tercih edilir. Üzerine kimyasal veya herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda epoksi boya bu sıvılar ile hiçbir şekilde etkileşime geçmeyeceği için temizliği de çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu sayede hem temizlik çalışanları daha az vakit harcar hem de sizin bu alana ayıracağınız bütçede de ciddi manada azalma görülecektir.

Epoksi reçine fiyat ve boyanın uygulanma işlemleri hakkında detaylı bilgileri öğrenebilmek adına iletişim bölümündeki bilgilerden günün her saatinde bizlere ulaşarak personelimiz ile görüşebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP