SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama M2 Fiyatı

Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi boya özellikle boya sanayi teknolojisinin gelişmesi ile beraber son yıllarda ciddi bir talep görmekte ve üretim tesislerinin bir numaralı tercihleri arasında kendine yer bulmuş durumdadır. Netboya olarak bizler ülkemizin bu alanda öncü bir firması olarak on binleri aşan başarılı uygulama referanslarımız ile de sizlere en iyi şekilde hizmet götürmeye çalışmaktayız. Son yıllarda sadece fabrika, hastane veya yemekhane gibi iş bölümü noktalarında değil müstakil evlerde hatta apartman dairelerinde dahi kullanılan epoksi boya, kullanıcısına sunduğu verim sayesinde oldukça ilgi görmekte. Tabi epoksi boya diğer normal boyalardan çok farklı bir kimyasal yapıya sahip olduğu için profesyonel kişiler tarafından uygulanması şarttır. Netboya ile iletişime geçerek hem uygulama detaylarını hem de epoksi zemin kaplama m2 fiyatı hakkında bilgiler alabilirsiniz. Epoksi boyalar tek tür olmadığı için uygulanacak bölgenin ortamı ve şartları çok büyük önem arz etmektedir.

Zemin Kaplama Epoksi Boya

Epoksi Zemin Kaplama M2 Fiyatı

Epoksi boya uygulaması öncesinde yapılacak ortam şartları uygunluğu testi boyayı uygulamaktan çok daha önem arz eder. Epoksi boya her ortamda kullanılamaz veya ortamı uygun hale getirmeden kullanılamaz demek daha mantıklı olacaktır. Üretim tesislerinde nemli bölgeler, güneş ışığı alma oranları, hava şartları ve bunun gibi onlarca değer profesyonel kişiler ve ekipmanlar tarafından titizlik ile ölçülmelidir. Aksi takdirde boya uygulama işlemi kısa zaman sonra boyanın çıkması ile beraber boşa gidecektir. Epoksi boyanın dayanıklı olması ve yapışkan kimyasal reçine yapısı sayesinde uygulandığı yapısal bölgeye mukavemet kazandırması tercih edilme sebepleri arasındaki en önemli maddeler olarak gözümüze çarpıyor. Özellikle hijyen şartlarının çok önemli olduğu yemekhane ve hastane gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise hem epoksi zemin kaplama m2 fiyatı uygun olması hem de epoksi boyanın bakteri oluşumuna kesinlikle izin vermemesidir.

Dayanıklı olmasının yanı sıra hiçbir şekilde sıvı emmediği içinde laboratuar gibi ortamlarda kimyasal aşınma sorununu ortadan kaldırır. Zemine dökülen herhangi bir yemek veya sıvı saniyeler içerisinde silinir zira epoksi boya yapısı gereği hiçbir şekilde maddeler ile iletişime geçmez. Aşınmamasının veya yıllar içerisinde incelmemesinin sebebi de budur. Ortama bağlı olmak üzere 5 ila 15 yıl arasında %100 verimli kullanım ömrü bulunmaktadır.

Netboya ile bugün iletişime geçin epoksi zemin kaplama m2 fiyatı ve diğer uygulama detayları hakkında personelimizden anında bilgi alın. Haftanın her günü sizleri iletişim bölümünde bulunan adresimizde de misafir etmek için hazır beklemekteyiz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP