SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

Büyük üretim tesislerinde zemin kaplama işlemlerinde en çok tercih edilen boya türü günümüzde artık epoksi boya haline gelmiş durumdadır. Bunun sebebi ise boyanın yapısı itibariyle zemin kaplamaları için çok uygun olmasıdır. Gelişen teknoloji ile beraber epoksi boyaların da gelişimini tamamladığını görmekteyiz. Kimyasal reçine yapısı sayesinde zemine güç veren epoksi boyalar zemin kaplama fiyatlarının belirlenmesinde de önemli bir etken. Sitemiz üzerinde bulunan epoksi boya kategorisi altında tüm boyaların fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Büyük zeminler de yapılacak kaplama işi maalesef diğer boyalar gibi kolaylık ile uygulanamaz. Epoksi boya uygulama ve öncesinde yapılacak hazırlık aşamaları kesinlikle profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde epoksi boya sadece bir kaç gün sonra kabarır ve bütün işlem boşa gideceği için sizi hem zaman hem de maddiyat açısından olumsuz etkilemiş olur. Zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi hemen aşağıdadır.

Epoksi Boya Ücretleri

Zemin Kaplama Fiyatları

Netboya olarak 10 yılı geçkin bir süredir epoksi boya satış ve uygulama işlemlerini müşterilerimize sektörün en uygun fiyatları ile sunmaya çalışmaktayız. Epoksi boyanın uygulanması aslında işin sadece son ve küçük bir kısmıdır. Bundan önce zemin kaplama yapılacak bölgenin denetimi ve ortam şartları çok iyi tespit edilmelidir. Netboya olarak bu işlemler esnasında zemin kontrol, nem oranı ölçülmesi, güneş ışınlarına maruz kalan bölgeler, sıvı yolları gibi uzmanlık gerektiren bir çok konuyu profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Epoksi zemin kaplama fiyatları boyanın ve mekanın türüne göre değişkenlik gösterebilir. Net fiyatı öğrenmek adına öncelikle sitemiz iletişim bölümünde bulunan bilgilerden istediğiniz zaman bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise personelimiz gerek boya yapılacak yere gelerek gerekse sizden daha detaylı bilgi alarak bir ön fiyat çalışması hazırlayacaklardır.

Peki epoksi boya zemin kaplamalar için veya duvar kaplamaları için neden uygundur? Epoksi boyanın en önemli özelliği çok dayanıklı ve uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Özellikle üretim tesislerinde zemin ve diğer duvarlar sık sık darbeler alabilir veya sert bir şekilde bir cisim yere düşebilir. Bunların çok yaşandığı fabrikalar veya tesislerde yer zamanla aşınır, sadece boya değil beton dahi zarar görebilir. Epoksi boya ise yapışkan kimyasal reçine yapısı sayesinde bu darbeyi emer ve hiçbir şekilde zarar görmez. Bakteri oluşumuna da izin vermediği için hijyenik şartların taşınması gereken ortamlarda çokca tercih edilir.

En kısa zamanda Netboya ile iletişime geçerek personelimizden çok daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP