SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Şeffaf Epoksi

Epoksi Boya Satın Al

Dekorasyonun artık çok önemli bir sektör haline geldiği günümüzde boya çeşitlerininde aynı kalması düşünülemezdi. Bugün neredeyse binlerce çeşit boyanın bulunduğu bir sektörde iş yapıyoruz diyebilirim. Epoksi boya bildiğiniz gibi mukavemet özelliği yüksek ve oldukça uzun yıllar dayanıklı kalan bir boya çeşididir. Her ne kadar sadece üretim tesisleri için kullanıldığı bilinse de gelişen boya teknolojisi ile beraber artık ev dekorasyonlarının da ilk tercihlerinden birisi haline geldi. Özellikle son yıllarda yaygınlaşan şeffaf epoksi seçeneğinin de bunda bir etkisi olduğunu belirtelim. Büyük salonlar veya dekoratif olarak özel tasarımlar istediğiniz noktada şeffaf epoksi boya kullanarak oldukça başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Şeffaf epoksi uygulamaları kesinlikle profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde sonuç hüsran olabileceği gibi yanlış uygulamalar sonucunda sağlık açısından da tehlikeler doğurabilir.

Epoksi Fiyatları

Şeffaf Epoksi

Öncelikle zemin kaplama yapılacak ortamlarda epoksi boyanın uygunluk şartları aranmalıdır. Nemli olduğunu düşünülen veya yılın belli zamanlarında çok yoğun nem olan ortamlarda epoksi boyanın uygulanma zamanı çok önemlidir. Epoksi boyanın uygulanmasından ziyade öncesinde yapılacak olan zemin şartları kontrolü daha büyük önem taşımaktadır. Evinize veya işletmenize uygulatmak istediğiniz epoksi boyanın fiyatlarını websitemiz üzerinden inceleyebilir ve sonrasında uygulama bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenebilmek adına bizlere telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Epoksi boya kimyasal reçine yapısına sahiptir ve yapışkan özelliklerini taşır. Bu sayede uygulandığı zemin ve duvara ayrı bir mukavemet katar. Dışarıdan aldığı darbelerle aşınması imkansıza yakın olan epoksi boya aynı zamanda istediğiniz her renkte uygulanabilmektedir. Özellikle büyük ve uzun salonlarda tek seferde uygulanabilir olması da çok büyük avantajdır. Normal boyalara göre oldukça kalın bir katman oluşturan epoksi boya 15 yıla kadar uzun bir ömre sahiptir ve hijyenik olması gereken iş yerlerinde de tercih edilmelidir. Bunun sebebi ise yapısı gereği üzerinde hiçbir şekilde bakteri oluşumuna izin vermez. Hastaneler, sağlık ocakları, yemek servisi yapan işletmeler bu sebeple epoksi boyayı tercih etmekteler. Ayrıca silinmesi de çok rahat olduğu için temizlik görevlilerin işini kolaylaştırmaktadır. Kimyasal çalışma ortamlarında yer boyasının aşınması ciddi bir sorundur, bu gibi ortamlarda da epoksi boya uygulama işlemleri sayesinde bu sorunu aşabilirsiniz zira epoksi boya her türlü yoğun sıvıya dayanıklıdır ve emmez.

Güncel fiyat bilgilerimizi ve aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilmek için dilediğini saatte bizleri arayarak detaylı bilgileri personelimizden anında öğrenebilirsiniz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP