SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır

İşletme veya ev ortamları için kullanılabilecek onlarca farklı boya çeşidi bulunmaktadır. Doğru mekanlara doğru boyaları kullanmak size hem zamandan tasarruf ettirir hem de daha az maliyete girmiş olursunuz. Netboya olarak fabrika, hastane, laboratuar, kimyasal üretim tesisleri, evler veya herhangi bir işletmenin zemin boyası olarak epoksi boyayı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bunların sebeplerine gelmeden önce epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak isteyen değerli müşterilerimizin günün diledikleri saatinde bizleri arayarak bilgil alabileceklerini bilmelerini isterim. Ayrıca websitemiz üzerinde bulunan epoksi boya fiyatları bölümünden boya çeşitlerine göre fiyatları anında şimdi de görebilirsiniz. Netboya her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal bir firma olduğu için sektörün en uygun fiyatlı ve yine en kaliteli ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Epoksi Boya Nereden Bulunur

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi boyanın ilk tercih sebebi kesinlikle dayanıklı olmasıdır. Üretim bantlarında bulunan ağır sanayi makinelerinin hareket ettirilmesi, parçaların yerlere düşmesi gibi durumlar çok sık yaşanır. Bu gibi durumlarda normal boyalar dayanıksız olduğu için anında sökülür ve hatta zemin bile bu darbelerden zarar görebilir. Fakat epoksi boya o kadar dayanıklıdır ki zeminin bile zarar görmesi gereken durumlarda yapışkan yapısı sayesinde hem aşınmaz hem de yapıyı korur. Özellikle eski yapılarda beton arasında bulunan çatlaklara dolarak o çatlakların birbirlerine tutunmalarını sağlar. Bunun sonucunda yapı ekstra bir mukavemet kazanarak normal süresinden çok daha uzun süre dayanıklı kalmış olacaktır. En kısa zamanda epoksi zemin kaplama fiyatlarına göz atarak personelimizden uygulama detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Epoksi boya ürününü hastane veya yemekhane gibi ortamlara önermemizin sebebi ise hijyenik şartları sağlamasıdır. Bu boya türünün en önemli özelliklerinden bir taneside bakteri oluşumuna izin vermemesidir. Yani epoksi boya üzerinde hiçbir şekilde bakteri boya oluşamaz. Bu sebeple hijyenik şartlar taşıması gereken iş yerlerinde mantıklı bir tercih olacaktır. Ayrıca sıvıları emmeyen yapısı sayesinde temizliği de çok kolaydır. Hiçbir kimyasalı da emmediği için laboratuar ortamlarında yer temizliği yapmak çok daha kolay olacaktır.

Epoksi boyanın uygulanmasından önce yapılması gereken daha önemli iş zemin kontrolüdür. Normal boyalar gibi sadece boya uygulamayı bilen kişiler tarafından bu işlemlerin yapılması sakıncalıdır. Zira uygun olmayan ortama uygulanan epoksi boya normalde 15 yıl ömrü olmasına rağmen haftalar içerisinde bozulup, yerinden kalkabilir. Uygulama detayları ve profesyonel destek için en kısa zaman Netboya ile iletişime geçmenizi veya bizzat şubemize misafir olmanızı bekliyoruz.

Tümü
Epoksi Boya
TOP